Pejabat Naib Canselor
Profil
Nama
Encik Ahmad Shafie Rahim Bin Abd Hanan
Penolong Bendahari (W41)
Pejabat Naib Canselor
ahmadshafie@upnm.edu.my3024
Damak Anak Ros
Pemandu Kenderaan (H11)
Pejabat Naib Canselor
Cik Hafizah binti Zulkifli
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Naib Canselor
hafizah.z@upnm.edu.my4638
Lt. Jen. Dato' Haji Abdul Halim bin Haji Jalal
Naib Canselor
Pejabat Naib Canselor
nc@upnm.edu.my3457
Encik Hasif Bin Sa'adun
Pembantu Operasi (N11)
Pejabat Naib Canselor
hasif@upnm.edu.my3489
Encik Muhammad Rashidi bin Rashid
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Naib Canselor
m.rashidi@upnm.edu.my4510
Puan Nor Amirah binti Mohd Noor
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Naib Canselor
amirah@upnm.edu.my3505
Cik Norazizah Binti Abd Hamid
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan (N22)
Pejabat Naib Canselor
norazizah@upnm.edu.my4639
Cik Nur Atikah Binti Ariffin
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Pejabat Naib Canselor
nuratikah@upnm.edu.my3015
Puan Nur Fatihah binti Ab Patah
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Naib Canselor
nurfatihah@upnm.edu.my3589
Puan Nur Hidayah Binti Zakaria
Pegawai Undang-undang (L41)
Pejabat Naib Canselor
hidayahzakaria@upnm.edu.my3539
Cik Nurul Azmiza binti Ab Jalil
Penolong Bendahari (W41)
Pejabat Naib Canselor
azmiza@upnm.edu.my3015
Cik Nurul Norasyila binti Dasuki
Penolong Pendaftar (N41)
Pejabat Naib Canselor
norasyila@upnm.edu.my3433
Encik Rafizul Bin Rozlee
Ketua Penolong Pendaftar (N48)
Pejabat Naib Canselor
rafizul@upnm.edu.my
Puan Sharifah Fasha Binti Syed Mohd Mokhtar
Setiausaha Pejabat (N29)
Pejabat Naib Canselor
sh.fasha@upnm.edu.my3457
Puan Sulastry Binti Abu
Ketua Penolong Pendaftar (N48) (CFS)
Pejabat Naib Canselor
sulastry@upnm.edu.my4561
Puan Tuan Azlina Binti Tuan Hussin
Ketua Akauntan (WA48)
Pejabat Naib Canselor
tazlina@upnm.edu.my3016
Puan Zunika binti Sulaiman
Pegawai Undang-undang (L48)
Pejabat Naib Canselor
zunika@upnm.edu.my762 2599
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.