Pusat Asasi Pertahanan
Profil
Nama
Cik A'qilah binti Ahmad Dahalan
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
a.qilah@upnm.edu.my4418
Encik Abqari Luthfi Albert Bin Abdullah
Pensyarah Kanan (DS52)
Pusat Asasi Pertahanan
albert@upnm.edu.my3521
Encik Ahmad Farid bin Mohd Azmi
Timbalan Pengarah (Pentadbiran dan Hal Ehwal Pelajar)
Pusat Asasi Pertahanan
ahmad.farid@upnm.edu.my4522
Encik Ahmed Faisal Bin Mat Daud
Pembantu Makmal (C19)
Pusat Asasi Pertahanan
faisal@upnm.edu.my3526
Dr. Alinda binti Samsuri
Pensyarah Kanan (DS51)
Pusat Asasi Pertahanan
alinda@upnm.edu.my 4402
Datin Aniza Bt Wamin
Pensyarah Kanan (DS52)
Pusat Asasi Pertahanan
aniza.wamin@upnm.edu.my4452
Encik Asmizan Bin Sha'ari
Pembantu Makmal C22(KUP)
Pusat Asasi Pertahanan
asmizan@upnm.edu.my4438
Dr. Azuraida Binti Amat
Pensyarah Kanan (DS52)
Pusat Asasi Pertahanan
azuraida@upnm.edu.my4423
Puan Azuraini Binti Mohd Arif
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
azuraini@upnm.edu.my 4452
Dr. Fadhlina Bt Che Ros
Pensyarah Kanan (DS52)
Pusat Asasi Pertahanan
fadhlina@upnm.edu.my4437
Dr. Fadhlul Wafi bin Badrudin
Pensyarah Kanan (DS51)
Pusat Asasi Pertahanan
fadhlul@upnm.edu.my3521
Puan Fatimah binti Kuzi
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
fatimah.kuzi@upnm.edu.my
Puan Fatin Amirah Ahmad Shukri
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
fatin@upnm.edu.my4427
Dr. Fazilatulaili Binti Ali
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
fazilatulaili@upnm.edu.my4427
Dr. Hoo Yann Seong
Pensyarah Kanan (DS52)
Pusat Asasi Pertahanan
yannseong@upnm.edu.my
Dr. Intan Juliana binti Shamsudin
Pensyarah Kanan (DS51)
Pusat Asasi Pertahanan
intanjuliana@upnm.edu.my4426
Dr. Jahwarhar Izuan bin Abdul Rashid
Pensyarah Kanan (DS51)
Pusat Asasi Pertahanan
jahwarhar@upnm.edu.my3526
Mejar (B) Madinah binti Jaafar Mad Ariff (Cuti Belajar)
Pensyarah Kanan (DS51)
Pusat Asasi Pertahanan
madinah@upnm.edu.myC.Belajar
Dr. Mazlinda Binti Ibrahim
Pensyarah Kanan (DS52)
Pusat Asasi Pertahanan
mazlinda@upnm.edu.my4404
Encik Mohd Anuar Bin Jamaludin
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
mohdanuar@upnm.edu.my
Encik Mohd Ehksan Bin Zakaria
Pembantu Makmal (C19)
Pusat Asasi Pertahanan
ehksan@upnm.edu.my4439
Encik Mohd Faisal bin Saari (Cuti Belajar)
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
mohdfaisal@upnm.edu.my4420
Encik Mohd Junaedy bin Osman (Cuti Belajar)
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
junaedy@upnm.edu.myC.Belajar
Dr. Mohd Syazwan bin Mohamad Anuar
Pensyarah Kanan (DS51)
Pusat Asasi Pertahanan
m.syazwan@upnm.edu.my7622128
Encik Mohd Yus Shahzmier bin Ahmad
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Asasi Pertahanan
Encik Mohd Zulfahiemie Bin Lanilah
Pembantu Operasi (N11)
Pusat Asasi Pertahanan
zulfahiemie@upnm.edu.my3484
Puan Nabilah Fikriah Binti Rahin (Cuti Belajar)
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
nabilah@upnm.edu.myC.Belajar
Dr. Noor Aisyah Binti Ahmad Shah
Pensyarah Kanan (DS52)
Pusat Asasi Pertahanan
aisyah@upnm.edu.my4414
Puan Noor Fadhilah Binti Rahmat
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
fadhilah@upnm.edu.my3581
Puan Noor Syazwana binti Abd Aziz (Cuti Belajar)
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
noorsyazwana@upnm.edu.myC.Belajar
Puan Nor Ain Azeany binti Mohd Nasir
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
norainazeany@upnm.edu.my4430
Dr. Nor Azlian binti Abdul Manaf
Pensyarah Kanan (DS51)
Pusat Asasi Pertahanan
azlian@upnm.edu.my4404
Puan Nor Azmini Binti Mohamed
Pembantu Makmal C22(KUP)
Pusat Asasi Pertahanan
azmini@upnm.edu.my4438
Puan Nor Hazimah Binti Abd Aziz
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Pusat Asasi Pertahanan
hazimah@upnm.edu.my4532
Dr. Nor Laili-Azua binti Jamari
Pensyarah Kanan (DS52)
Pusat Asasi Pertahanan
azua@upnm.edu.my3528
Encik Norazman Bin Hamzah
Pembantu Makmal (C19)
Pusat Asasi Pertahanan
norazman@upnm.edu.my3526
Prof. Madya Dr. Norhana binti Abdul Halim
Pengarah
Pusat Asasi Pertahanan
norhana@upnm.edu.my4432/3083
Dr. Norherdawati Binti Kasim
Pensyarah Kanan (DS52)
Pusat Asasi Pertahanan
herdawati@upnm.edu.my3579
Dr. Norli binti Abdullah
Timbalan Pengarah (Akademik dan Penyelidikan)
Pusat Asasi Pertahanan
norli.abdullah@upnm.edu.my4404
Puan Normurniyati binti Abd Shattar
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
normurniyati@upnm.edu.my4582
Puan Norzaura Binti Abd Rahman (Cuti Belajar)
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
norzaura@upnm.edu.myC.Belajar
Puan Nur Adilah Liyana binti Hj Aladdin (Cuti Belajar)
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
nuradilah@upnm.edu.my4434
Dr. Nur Amalina binti Jamaludin
Pensyarah Kanan (DS51)
Pusat Asasi Pertahanan
amalinajamaludin@upnm.edu.my4423
Puan Nur Hazwani Binti Rusli
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Asasi Pertahanan
hazwani@upnm.edu.my3484
Puan Nur Sakinah binti Idris
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
nursakinah@upnm.edu.my4434
Puan Nur Zahirah Binti Slamth Ali
Setiausaha Pejabat (N29)
Pusat Asasi Pertahanan
zahirah@upnm.edu.my3069
Puan Nurazlin Binti Ahmad
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
nurazlin@upnm.edu.my4427
Encik Nurul Azhan bin Md Ghazali
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Asasi Pertahanan
nurulazhan@upnm.edu.my 4625
Puan Nurul Hana binti Lokman
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Asasi Pertahanan
hana@upnm.edu.my4624
Puan Nurul Hazwani Binti Aminuddin Rosli (Cuti Belajar)
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
n.hazwani@upnm.edu.my4582
Dr. Nurulhuda Binti Abdul Manaf
Ketua Jabatan Matematik
Pusat Asasi Pertahanan
nurulhuda@upnm.edu.my4418
Puan Rosnah Binti Rahmad
Pembantu Makmal C22(KUP)
Pusat Asasi Pertahanan
rosnah@upnm.edu.my4439
Dr. Ruzanna Binti Mat Jusoh
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
ruzanna@upnm.edu.my
Dr. Safura binti Taufik
Pensyarah Kanan (DS51)
Pusat Asasi Pertahanan
safura@upnm.edu.my4434
Encik Shahrul Izwan bin Ahmad
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
shahrulizwan@upnm.edu.my4420
Dr. Siti Aminah binti Mohd Noor
Ketua Jabatan Kimia
Pusat Asasi Pertahanan
s.aminah@upnm.edu.my4455
Dr. Siti Hasnawati Binti Jamal
Pensyarah Kanan (DS52)
Pusat Asasi Pertahanan
hasnawati@upnm.edu.my
Dr. Siti Zulaikha binti Ngah Demon
Pensyarah Kanan (DS51)
Pusat Asasi Pertahanan
zulaikha@upnm.edu.my3581
Encik Syed Mohd Shafiq bin Syed Ahmad
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
shafiq@upnm.edu.my3573
Puan Tun Zakiah Hanum Binti Zulkifli
Penolong Pegawai Tadbir Kanan (N32)
Pusat Asasi Pertahanan
tzhanum@upnm.edu.my3001
Prof. Madya Dr. Wan Rozita Binti Wan Din
Profesor Madya (DS54)
Pusat Asasi Pertahanan
wanrozita@upnm.edu.my3506
Dr. Wan Yusmawati Binti Wan Yusoff
Ketua Jabatan Fizik
Pusat Asasi Pertahanan
yusmawati@upnm.edu.my3567
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.