Pusat Bahasa
Profil
Nama
Puan Afifah Quraishah binti Abdul Nasir
Guru Bahasa Kanan (DG44)
Pusat Bahasa
afifah@upnm.edu.my4535
Encik Ahmad Fahimi bin Amir
Guru Bahasa (DG41)
Pusat Bahasa
ahmadfahimi@upnm.edu.my4424
Dr. Ahmad Thamrini Fadzlin Bin Syed Mohamed
Pensyarah Kanan (DS51)
Pusat Bahasa
thamrini@upnm.edu.my4424
Cik Aidatul Azla binti Abidi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Bahasa
aidatul@upnm.edu.my4567
Puan Asniah Binti Alias
Pensyarah (DS45)
Pusat Bahasa
asniah@upnm.edu.my7622651
Cik Beh Yn Jiou
Guru Bahasa (DG41)
Pusat Bahasa
jiou@upnm.edu.my4535
Dr. Belinda Marie Balraj
Pensyarah (DS45)
Pusat Bahasa
belinda@upnm.edu.my4442
Puan Chiew Geiok Hong
Guru Bahasa Kanan (DG44)
Pusat Bahasa
chiewgeiok@upnm.edu.my3515
Encik Dinie Asyraf bin Salehan
Guru Bahasa (DG41)
Pusat Bahasa
dinieasyraf@upnm.edu.my3053
Lt. Kol. Prof. Madya Dr. Surjeet Singh a/l Peara Singh (B)
Profesor Madya (CFS)
Pusat Bahasa
surjeet@upnm.edu.my4451
Puan Emily binti Abd Rahman
Pensyarah (DS45)
Pusat Bahasa
emily@upnm.edu.my3088
Dr. Erda Wati Binti Bakar
Ketua Jabatan Bahasa dan Budaya
Pusat Bahasa
erdawati@upnm.edu.my7622651
Puan Farah Farhana binti Awang
Guru Bahasa Kanan (DG44)
Pusat Bahasa
farhana@upnm.edu.my3504
Puan Farah Fatinah binti Enche Shaari
Guru Bahasa (DG41)
Pusat Bahasa
farah@upnm.edu.my4498
Puan Hairul Nisma binti Wahab
Guru Bahasa Kanan (DG44)
Pusat Bahasa
hairulnisma@upnm.edu.my4422
Cik Hanim binti Mohamad Ismail
Guru Bahasa (DG41)
Pusat Bahasa
hanimismail@upnm.edu.my4422
Encik Hasman Bin Wahab
Pembantu Operasi (N11)
Pusat Bahasa
hasman@upnm.edu.my4597
Mejar Hilmi Azani bin Husain
Pensyarah Kanan (DS51)
Pusat Bahasa
hilmiazani@upnm.edu.my3056
Lt. Kol. Kupusamy a/l Gopal (B)
Guru Bahasa Kanan (DG48)
Pusat Bahasa
kupusamy@upnm.edu.my4621
Puan Mardziah Binti Shamsudin
Guru Bahasa Kanan (DG44)
Pusat Bahasa
mardziah@upnm.edu.my3519
Puan Masdini Harina Binti Abd Manan
Pensyarah (DS45)
Pusat Bahasa
masdini@upnm.edu.my4442
Encik Mhd Faizal bin Mhd Ramli
Guru Bahasa Kanan (DG44)
Pusat Bahasa
mhd.faizal@upnm.edu.my3053
Encik Mohd Amzari Bin Mat Rani
Guru Bahasa Kanan (DG44)
Pusat Bahasa
amzari@upnm.edu.my4524
Encik Muhamad Fazli Bin Salim
Juruteknik Komputer (FT19)
Pusat Bahasa
m.fazli@upnm.edu.my762 2123
Lt. Kol. Dr. Muhammad Salim bin Muhammad Tufail (Bersara)
Pengarah
Pusat Bahasa
salim@upnm.edu.my3004
Encik Muhammad Shafiq bin Azid
Guru Bahasa (DG41)
Pusat Bahasa
mshafiq@upnm.edu.my4524
Puan Muna Majidah binti Mahamad
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Bahasa
munamajidah@upnm.edu.my7622053
Dr. Najjah Salwa binti Abd Razak
Timbalan Pengarah
Pusat Bahasa
najjah@upnm.edu.my7621125
Puan Nor Hafidzah binti Zulkifli
Pensyarah (DS45)
Pusat Bahasa
norhafidzah@upnm.edu.my4546
Prof. Madya Dr. Norshima Binti Zainal Shah
Profesor Madya (DS54)
Pusat Bahasa
shima@upnm.edu.my3503
Puan Nur Hidayatul Husna binti Mazlan
Guru Bahasa (DG41)
Pusat Bahasa
husnamazlan@upnm.edu.my4498
Puan Nur Khadirah binti Ab Rahman
Pensyarah (DS45)
Pusat Bahasa
khadirah@upnm.edu.my3088
Puan Nurhidayati binti Mohd Rafy
Guru Bahasa (DG41)
Pusat Bahasa
yati@upnm.edu.my3519
Cik Nurul Ain Bte Mohd Khalid
Guru Bahasa (DG41)
Pusat Bahasa
ain.m@upnm.edu.my3519
Encik Samsul Bahrin bin Paimin
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Bahasa
4627
Puan Siti Nur Aznie binti Zaine
Penolong Pendaftar (N41)
Pusat Bahasa
aznie@upnm.edu.my3005
Puan Surinder Kaur A/P Satwant Singh
Guru Bahasa Kanan (DG44)
Pusat Bahasa
surinderkaur@upnm.edu.my
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.