Penerbit UPNM
Profil
Nama
Encik Ainul Anuar bin Adam
Penolong Pendaftar (N41)
Penerbit UPNM
ainulanuar@upnm.edu.my7621048
Encik Amir Muizzuddin Bin Mohamad Ali
Pereka (B19)
Penerbit UPNM
muizzuddin@upnm.edu.my7622006
Prof. Dr. Jowati Binti Juhary
Pengarah
Penerbit UPNM
jowati@upnm.edu.my7622612
Encik Mohd Faizal Bin Musa
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Penerbit UPNM
faizal@upnm.edu.my7622005
Prof. Madya Dr. Mukhzeer bin Mohamad Shahimin
Timbalan Pengarah
Penerbit UPNM
mukhzeer@upnm.edu.my
Cik Nuraisah binti Asari
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Penerbit UPNM
nuraisah@upnm.edu.my7622004
Puan Siti Norhadar Binti Taharuddin
Pegawai Penerbitan (N41)
Penerbit UPNM
norhadar@upnm.edu.my7622501
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.