Pusat Sains Kejurulatihan UPNM
Profil
Nama
Encik Abdul Hafiz Bin Arshad
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
hafiz@upnm.edu.my7622122
Encik Ahmad Fitry Bin Mohamed
Pegawai Belia dan Sukan (S41)
Akademi Kecergasan Pertahanan
fitry@upnm.edu.my7622631
Encik Ahmad Mustakim Bin Muhamad
Penolong Pegawai Belia & Sukan (S29)
Akademi Kecergasan Pertahanan
mustakim@upnm.edu.my7622632
Encik Ahmad Zulhaimy bin Mohd Salleh
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
a.zulhaimy@upnm.edu.my7622122
Encik Aizuddin Amri bin Zainuddin
Pensyarah Muda (DA41)
Akademi Kecergasan Pertahanan
aizuddin@upnm.edu.my7622013
Puan Aliza Binti Yahoo
Pembantu Belia dan Sukan (S19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
aliza@upnm.edu.my3477
Cik Ayuni binti Ibrahim
Pegawai Belia dan Sukan (S41)
Akademi Kecergasan Pertahanan
ayuni@upnm.edu.my3025
Dr. Faizal bin Abdul Manaf
Pensyarah Muda (DA41)
Akademi Kecergasan Pertahanan
faizalmanaf@upnm.edu.my3599
Encik Hairul Nizar Bin Nur Halim
Pembantu Belia dan Sukan (S19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
hairulnizar@upnm.edu.my7622632
Dr. Jorrye bin Jakiwa
Pensyarah (DS45)
Akademi Kecergasan Pertahanan
jorrye@upnm.edu.my7622013
Cik Lok Yun Loi
Pensyarah Muda (DA41)
Akademi Kecergasan Pertahanan
lokyunloi@upnm.edu.myC.Belajar
Prof. Dr. Mohar bin Kassim
Pengarah
Akademi Kecergasan Pertahanan
mohar@upnm.edu.my762 5003
Encik Mohd Aniq Hilman Bin Abdul Mutallip
Penolong Pegawai Belia & Sukan (S29)
Akademi Kecergasan Pertahanan
hilman@upnm.edu.my3477
Encik Mohd Hilmi Bin Jalil
Pembantu Belia dan Sukan (S19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
m.hilmi@upnm.edu.my3477
Encik Mohd Razlan Shah Bin Mohamad Rabii
Pegawai Belia dan Sukan (S44)
Akademi Kecergasan Pertahanan
razlan@upnm.edu.my4651
Encik Mohd Roslan Bin Ibrahim
Penolong Pegawai Belia & Sukan (S29)
Akademi Kecergasan Pertahanan
m.roslan@upnm.edu.my3477
Encik Mohd Syrinaz bin Azli
Pensyarah (DS45)
Akademi Kecergasan Pertahanan
mohdsyrinaz@upnm.edu.my
Encik Muhamad Firdaus bin Mazalan
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
mdfirdaus@upnm.edu.my762 2122
Encik Muhamad Tajudin bin Mt Isa
Pembantu Belia dan Sukan (S19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
tajudin@upnm.edu.my3477
Lt. Kdr. Nik Ismail Rashed Bin Che Ali (B)
Pensyarah Kanan (DS51)
Akademi Kecergasan Pertahanan
rashed@upnm.edu.my762 2009
Puan Norhafizah binti Hamzah
Tutor (DA41)
Akademi Kecergasan Pertahanan
norhafizah@upnm.edu.my3599
Puan Nursyuhada binti Mohd Sukri
Pensyarah Muda (DA41)
Akademi Kecergasan Pertahanan
nursyuhada@upnm.edu.my4410
Encik Shahrulfadly bin Rustam (Cuti Belajar)
Pensyarah Muda (DA41)
Akademi Kecergasan Pertahanan
shahrulfadly@upnm.edu.myC.Belajar
Puan Siti Azilah binti Atan
Pensyarah (DS45)
Akademi Kecergasan Pertahanan
sitiazilah@upnm.edu.my 7622009
Puan Suzanah binti Sengoot
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Akademi Kecergasan Pertahanan
suzanah@upnm.edu.my7621099
Cik Wong Fui Yen
Pensyarah Muda (DA41)
Akademi Kecergasan Pertahanan
wongfuiyen@upnm.edu.my4410
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.