Pusat Keselamatan Siber
Profil
Nama
Cik Afiqah binti Mohammad Azahari
Felo Penyelidik, Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Pusat Keselamatan Siber
afiqah.azahari@upnm.edu.my4920
Dr. Arniyati binti Ahmad
Felo Penyelidik, Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Pusat Keselamatan Siber
arniyati@upnm.edu.my7622055
Dr. Hassan bin Mohamed
Felo Penyelidik, Jabatan Teknologi Pengetahuan & Keselamatan
Pusat Keselamatan Siber
hassan@upnm.edu.my7622178
Encik Mohd Afiz bin Othman
Penolong Pendaftar (N41)
Pusat Keselamatan Siber
afiz@upnm.edu.my7622137
Prof Madya Mohd Hazali Bin Mohamed Halip
Pengarah
Pusat Keselamatan Siber
hazali@upnm.edu.my7622589
Encik Mohd Zakaria Bin Abu Bakar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Keselamatan Siber
zakaria.ab@upnm.edu.my7622505
Encik Muhammad Zulkhairi bin Abd Nasir
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Keselamatan Siber
mzulkhairi@upnm.edu.my 7622250
Dr. Nur Diyana binti Kamarudin
Ketua Jabatan, Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Pusat Keselamatan Siber
nurdiyana@upnm.edu.my7622205
Prof Madya Ir Dr. Kamaruddin Bin Abdul Ghani (B)
Felo Penyelidik, Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Pusat Keselamatan Siber
kamaruddin@upnm.edu.my7622134
Dr. Siti Noormiza Binti Makhtar
Felo Penyelidik, Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Pusat Keselamatan Siber
noormiza@upnm.edu.my4680
Dr. Syarifah Bahiyah Rahayu binti Syed Mansoor
Pensyarah Kanan (DS51)
Pusat Keselamatan Siber
syarifahbahiyah@upnm.edu.my7622639
Dr. Zuraini Binti Zainol
Ketua Jabatan Teknologi Pengetahuan dan Keselamatan
Pusat Keselamatan Siber
zuraini@upnm.edu.my7622133
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.