Pusat Keselamatan Siber
Profil
Nama
Cik Afiqah binti Mohammad Azahari
Felo Penyelidik, Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Pusat Keselamatan Siber
afiqah.azahari@upnm.edu.my4920/2047
Dr. Arniyati binti Ahmad
Felo Penyelidik, Jabatan Teknologi Pengetahuan & Keselamatan
Pusat Keselamatan Siber
arniyati@upnm.edu.my2055/4924
Dr. Hassan bin Mohamed
Ketua Jabatan Teknologi Pengetahuan dan Keselamatan
Pusat Keselamatan Siber
hassan@upnm.edu.my2133/2066
Encik Mohd Afiz bin Othman
Penolong Pendaftar (N41)
Pusat Keselamatan Siber
afiz@upnm.edu.my7622137
Prof Madya Mohd Hazali Bin Mohamed Halip
Pengarah
Pusat Keselamatan Siber
hazali@upnm.edu.my7622589
Encik Mohd Zakaria Bin Abu Bakar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Keselamatan Siber
zakaria.ab@upnm.edu.my7622505
Muhammad Zulkhairi bin Abd Nasir
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Keselamatan Siber
mzulkhairi@upnm.edu.my 7622250
Dr. Nur Aisyah binti Abdul Fataf
Felo Penyelidik
Pusat Keselamatan Siber
n.aisyah@upnm.edu.my2325
Ts. Dr. Nur Diyana binti Kamarudin
Felo Penyelidik, Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Pusat Keselamatan Siber
nurdiyana@upnm.edu.my7622205
Dr. Siti Noormiza Binti Makhtar
Ketua Jabatan Keselamatan Sistem & Komunikasi
Pusat Keselamatan Siber
noormiza@upnm.edu.my7622197
Dr. Syahaneim Binti Marzukhi
Felo Penyelidik, Jabatan Teknologi Pengetahuan & Keselamatan
Pusat Keselamatan Siber
syahaneim@upnm.edu.my7622652
Dr. Syarifah Bahiyah Rahayu binti Syed Mansoor
Felo Penyelidik, Jabatan Teknologi Pengetahuan & Keselamatan
Pusat Keselamatan Siber
syarifahbahiyah@upnm.edu.my7622639
Ts. Sr. Gs. Wan Mohamed Syafuan bin Wan Mohamed Sabri
Felo Penyelidik, Jabatan Keselamatan Sistem dan Komunikasi
Pusat Keselamatan Siber
wmsyafuan@upnm.edu.my
Dr. Zuraini Binti Zainol
Felo Penyelidik, Jabatan Teknologi Pengetahuan & Keselamatan
Pusat Keselamatan Siber
zuraini@upnm.edu.my2136/2064
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.