Pusat Islam
Profil
Nama
Encik Ahmad Zahid bin Ibrahim
Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam (S29)
Pusat Islam
zahid@upnm.edu.my7621088
Lt. Kol. Dr. Daud bin Mohamed Salleh
Pengarah
Pusat Islam
daud@upnm.edu.my4466
Encik Hafizul Haziq bin Basuki
Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam (S29)
Pusat Islam
haziq@upnm.edu.my7621088
Encik Mohammad Nazrin Shah bin Othman
Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam (S29)
Pusat Islam
nazrinshah@upnm.edu.my7621088
Encik Mohd Nasir bin Ali
Pembantu Operasi (N11)
Pusat Islam
nasirali@upnm.edu.my7621088
Encik Muhammad Ridwan Bin Hashim
Pegawai Hal Ehwal Islam (S41)
Pusat Islam
ridwan@upnm.edu.my762 2110
Cik Nur 'Izzatul Insyirah binti Nazeli
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Pusat Islam
insyirah@upnm.edu.my4470
Puan Nurfakhilah Nadia Bt Rusli
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Islam
nadia@upnm.edu.my7621088
Encik Umar Zahid bin Ramlan
Pembantu Hal Ehwal Islam (S19)
Pusat Islam
7621088
Encik Yahya Bin Abu Bakar
Pegawai Hal Ehwal Islam (S44)
Pusat Islam
yahya@upnm.edu.my762 2533
Cik Yusriyah Binti Mohd Yusof
Pembantu Hal Ehwal Islam (S19)
Pusat Islam
yusriyah@upnm.edu.my4512
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.