DIREKTORI STAF UPNM
[Carian mengikut abjad] [Carian mengikut PTj]

A
| B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z
Carian 'S'
Akademik Bukan Akademik  Semua
NO NAMA EMEL NO SAMB.
1. Lt. Kol. S. Ananthan A/L Subramaniam (B)
Ketua Jabatan
Fakulti Pengajian & Pengurusan Pertahanan
ananthan@upnm.edu.my   7622557  
2. Puan Sa'adiah Binti Mohamed
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan (N22)
Jabatan Pendaftar
saadiah@upnm.edu.my   4566  
3. Prof. Dr. Sabiha binti Pit
Profesor (VK7)
Fakulti Perubatan & Kesihatan Pertahanan
sabihapit@gmail.com   4469  
4. Mejar Safar bin Yaacob
Pensyarah Kanan (DS51)
Fakulti Pengajian & Pengurusan Pertahanan
safar@upnm.edu.my    
5. Cik Safinah Binti Dzulkepli
Pegawai Kebudayaan (B41)
Hal Ehwal Pelajar
safinah@upnm.edu.my   3458  
No Hp : 019-3711230
6. Cik Safura binti Taufik
Tutor (DA41) (Cuti Belajar)
Pusat Asasi Pertahanan
safura@upnm.edu.my   C.Belajar 
7. Prof. Dr. Sagili Chandrasekhara Reddy
Profesor (VK7)
Fakulti Perubatan & Kesihatan Pertahanan
sigili@upnm.edu.my    
8. Puan Saidatul Nur Firdaus Binti Hasbullah
Pegawai Teknologi Maklumat (F41)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
saidatul@upnm.edu.my   7622521  
9. Ir. Saiddi Ali Firdaus Bin Mohamed Ishak
Pensyarah Kanan (DS52)
Fakulti Kejuruteraan
saiddi@hotmail.com   4665  
10. Encik Salahudeen Bin Sulaiman
Pembantu Pegawai Latihan Vokasional(J17)
Fakulti Kejuruteraan
salahudeen@upnm.edu.my   4552  
11. Puan Salina binti Mat Nasib
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
salina@upnm.edu.my   7622074  
12. Dr Salma Binti Yusof
Pensyarah Kanan (DS52)
Fakulti Pengajian & Pengurusan Pertahanan
salma@upnm.edu.my   762 2663  
No Hp : 019-2297679
13. Puan Santy Anak Langie
Pegawai Sains (C41)
Fakulti Kejuruteraan
santy@upnm.edu.my   3033  
14. Puan Sarahida Binti Parnot
Jururawat (U29)
Pusat Perubatan UPNM
sarahida@upnm.edu.my   4485  
15. Puan Sari Nashikim binti Radin Iskandar
Pegawai Teknologi Maklumat (F41)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
sari-nashikim@upnm.edu.my   762 2510  
16. Puan Sarina Binti Abdul Rani
Timbalan Pendaftar (N52)
Jabatan Pendaftar
sarina@upnm.edu.my   3423  
17. Encik Sauti Bin Mat Saleh
Penolong Jurutera (JA36)
Fakulti Kejuruteraan
sauti@upnm.edu.my    
18. Prof. Madya Dr. Sayuti Bin Ab Ghani
Ketua Jabatan
Fakulti Pengajian & Pengurusan Pertahanan
sayuti@upnm.edu.my   762 2083  
19. Encik Sazali Bin Salim
Penolong Pegawai Tadbir (N27)
Jabatan Pendaftar
sazali@upnm.edu.my   4602  
20. Encik Shaari Bin Mamat
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
shaari@upnm.edu.my   762 1087  
21. Mejar Shahidah Leong binti Abdullah
Pensyarah Kanan (DS51)
Fakulti Perubatan & Kesihatan Pertahanan
shahidah@upnm.edu.my   7621025  
22. Lt. Kol. Ir. Shahril bin Ahmad
Pensyarah Kanan (DS51)
Fakulti Kejuruteraan
shahril@upnm.edu.my   4616  
23. Encik Shahrim Bin Daud
Penolong Pustakawan (S27)
Perpustakaan
shahrim@upnm.edu.my   7622011  
24. Encik Shahrul Izwan bin Ahmad
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
shahrulizwan@upnm.edu.my   4420  
25. Encik Shahrul Nizam bin Parnot
Ahli Fotografi (B17)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Phbgn A/bangsa
shahrul@upnm.edu.my   4499  
26. Lt. Kol (B) Shahrul bin Sahusi
Pengarah
Jab. Pembangunan & Penyelenggaraan
shahrulsahusi@upnm.edu.my    
27. Shahrulanuar Bin Taha
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
  4545  
28. Encik Shahrulfadly bin Rustam
Pensyarah Muda (DA41)
Pusat Sains Kejurulatihan UPNM
shahrulfadly@upnm.edu.my   2013  
29. Encik Shahrulnaim Bin Mat Ramli
Penolong Pegawai Tadbir (N27)
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
naim@upnm.edu.my   4620 
30. Encik Shahrulnazim Bin Mat Ramli
Pemandu Kenderaan (R3) (KUP)
Jabatan Pendaftar
shahrul@upnm.edu.my   4670  
31. Prof. Dr. Shaik Alaudeen bin Mohd Moktar
Ketua Jabatan
Fakulti Perubatan & Kesihatan Pertahanan
alaudeen@upnm.edu.my   7621021  
32. Encik Shamsuddin Bin Idris
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Fakulti Perubatan & Kesihatan Pertahanan
shamsuddin@upnm.edu.my   4511  
33. Encik Shamsudin Bin Ilias
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
shamsudin@upnm.edu.my   4545  
34. Encik Shamsul Kamal bin Razali
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
shamsul@upnm.edu.my   4670  
35. Encik Shamsuri Bin Ibrahim
Juruteknik Komputer (FT17)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
shamsuri@upnm.edu.my   762 1012  
36. Cik Sharifah Aishah Binti Syed Ali
Tutor (DA41) (Cuti Belajar)
Pusat Asasi Pertahanan
aishah@upnm.edu.my   C.Belajar 
37. Cik Sharifah Fasha Binti Syed Mohd Mokhtar
Setiausaha Pejabat (N27)
Pejabat Naib Canselor
sh.fasha@upnm.edu.my   3457  
38. Encik Sharifuddin Bin Saidon
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Pendaftar
sharifuddin@upnm.edu.my   4656  
39. Lt. Kol (B) Sharifuddin bin Shaharom
Ketua Penolong Pendaftar (N48)
Jab. Pembangunan & Penyelenggaraan
sharifuddin.shaharom@upnm.edu.my   7602003  
No Hp : 0133611148
40. Puan Sharin Haslin Binti Shamsuddin
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Hal Ehwal Pelajar
sharin@upnm.edu.my   3051  
41. Encik Sharizal Bin Mansor
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Fakulti Kejuruteraan
sharizal@upnm.edu.my   7622555  
42. Encik Sharizan Bin Samad
Pegawai Psikologi Kanan (S44)
Hal Ehwal Pelajar
sharizan@upnm.edu.my   3479  
43. Encik Sharuddin Bin Hamzah
Penyelia Asrama (N17)
Hal Ehwal Pelajar
sharuddin@upnm.edu.my   2176  
44. Brig Jen Prof Dr. Shohaimi Bin Abdullah
Dekan
Pusat Pengajian Siswazah
shohaimi@upnm.edu.my   4633  
45. Puan Shuhaimah Binti Saedon
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan (N22)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Phbgn A/bangsa
shuhaimah@upnm.edu.my   4629  
46. Puan Siti Aminah binti Alim
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Jabatan Pendaftar
aminah@upnm.edu.my   4626  
47. Dr Siti Aminah binti Mohd Noor
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
s.aminah@upnm.edu.my    
48. Puan Siti Asmah Binti Shuriff
Penolong Pegawai Perubatan (U29)
Pusat Perubatan UPNM
asmah@upnm.edu.my   4483  
No Hp : 0136519116
49. Puan Siti Binti Atan
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Pendaftar
siti@upnm.edu.my   762 1002  
50. Puan Siti Faridah Binti Mamat
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Jabatan Pendaftar
sitifaridah@upnm.edu.my   4515  
51. Puan Siti Hajar binti Zainal Rashid
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
sitihajar@upnm.edu.my   762 2073  
52. Puan Siti Hajjar Binti Ab. Aziz
Setiausaha Pejabat (N27)
Fakulti Perubatan & Kesihatan Pertahanan
hajjar@upnm.edu.my   3041  
53. Puan Siti Hasnawati Binti Jamal
Pensyarah (DS45) (Cuti Belajar)
Pusat Asasi Pertahanan
hasnawati@upnm.edu.my   C.Belajar 
54. Cik Siti Khadijah Binti Mohd Ghazali
Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam (S27)
Pejabat Naib Canselor
khadijahmohd@upnm.edu.my    
55. Puan Siti Khadijah binti Che Osmi
Pensyarah (DS45) (Cuti Belajar)
Fakulti Kejuruteraan
sitikhadijah@upnm.edu.my   4413  
56. Puan Siti Mariam binti Abu Hassan
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W17)
Jabatan Bendahari
sitimariam@upnm.edu.my   4655  
57. Puan Siti Maryam Binti Ismail
Setiausaha Pejabat (N27)
Jabatan Pendaftar
maryam@upnm.edu.my   3402  
58. Puan Siti Marzilah Bt Yusof
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Jabatan Pendaftar
marzilah@upnm.edu.my   4586  
59. Cik Siti Munirah Binti Mohamad
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Pusat Pengajian Siswazah
munirah@upnm.edu.my    
60. Prof. Madya Dr. Siti Nooraya binti Mohd Tawil
Profesor Madya (DS53)
Fakulti Kejuruteraan
nooraya@upnm.edu.my   4679  
No Hp : 0199000127
61. Puan Siti Noormiza Binti Makhtar
Pensyarah (DS45) (Cuti Belajar)
Fakulti Kejuruteraan
noormiza@upnm.edu.my   4680  
62. Puan Siti Nor A'tikah binti Mohammad Suhaimi
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Jabatan Bendahari
atikah@upnm.edu.my   3448  
63. Cik Siti Nor Farhanah Bt SH Nor Shahidin
Pegawai Sains (C41)
Fakulti Perubatan & Kesihatan Pertahanan
farhanah@upnm.edu.my    
64. Puan Siti Norhadar Binti Taharuddin
Pegawai Penerbitan (N41)
Pusat Penerbitan
norhadar@upnm.edu.my   2501  
65. Puan Siti Nur Aznie binti Zaine
Penolong Pendaftar (N41)
Pusat Bahasa
aznie@upnm.edu.my   3005  
66. Puan Siti Nur Farhana binti Samsudin
Penolong Pegawai Sains (C27)
Fakulti Perubatan & Kesihatan Pertahanan
nurfarhana@upnm.edu.my    
67. Cik Siti Nur binti Muhamad
Pensyarah Muda (DA41) (Cuti Belajar)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
sitinur@upnm.edu.my    
No Hp : 0136768191
68. Puan Siti Radzmah Binti Abdul Rahman
Penolong Pegawai Tadbir (N27)
Hal Ehwal Pelajar
radzmah@upnm.edu.my   3021  
69. Puan Siti Rohaidah binti Ahmad
Pensyarah (DS45) (Cuti Belajar)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
sitirohaidah@upnm.edu.my   762 2062  
70. Cik Siti Sarah binti Mohd Isnan
Pensyarah Muda (DA41) (Cuti Belajar)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
   
71. Cik Siti Zairizahanem Binti Mohd Yatim
Pereka (B17)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Phbgn A/bangsa
zairizahanem@upnm.edu.my   3512  
72. Dr Siti Zulaikha binti Ngah Demon
Pensyarah (DS45)
Pusat Asasi Pertahanan
zulaikha@upnm.edu.my    
73. Cik Siti Zuraidah Binti Zainal
Penolong Jurutera (JA29)
Fakulti Kejuruteraan
sitizuraidah@upnm.edu.my   4505  
74. Prof. Dr. Soe Soe Aye
Profesor (VK7)
Fakulti Perubatan & Kesihatan Pertahanan
soe@upnm.edu.my    
75. Kolonel (B) Sofian bin Kamaruddin
Pengarah
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
sofian@upnm.edu.my   762 2591  
76. Encik Subhas Chandran
Pensyarah Kanan (DS51)
Fakulti Pengajian & Pengurusan Pertahanan
subhas296@gmail.com   762 2093  
77. Subri Bin Shafie
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
subri@upnm.edu.my   3549  
78. Suhada Binti Saleh
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W17)
Jabatan Bendahari
suhada@upnm.edu.my   4579  
79. Puan Suhaila Binti Sahlan
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Pusat Pembangunan Akademik
suhaila.s@upnm.edu.my   762 1043  
80. Cik Suhaila Bt Ismail
Pensyarah (DS45) (Cuti Belajar)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
suhaila@upnm.edu.my   762 2064  
81. Puan Suhaina Binti Ab Rahman
Penolong Pengurus Asrama (N27)
Hal Ehwal Pelajar
suhaina@upnm.edu.my   7621046  
82. Encik Suhasri Bin Ismail
Penolong Pendaftar (N41)
Hal Ehwal Pelajar
suhasri@upnm.edu.my   3019  
83. Puan Sulastry Binti Abu
Ketua Penolong Pendaftar (N48)
Pejabat TNC Akademik & Antarabangsa
sulastry@upnm.edu.my   3422  
84. Puan Suliana Binti Ismail
Setiausaha Pejabat (N27)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
suliana@upnm.edu.my   762 1026  
85. Encik Suresh A/L Thanakodi
Pensyarah (DS45)
Fakulti Kejuruteraan
suresh@upnm.edu.my   4508  
86. Puan Surinder Kaur A/P Satwant Singh
Guru Bahasa (DG41) (Cuti Belajar)
Pusat Bahasa
surinderkaur@upnm.edu.my   4442  
87. Puan Suriya binti Mohammed Daud
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Fakulti Perubatan & Kesihatan Pertahanan
suriya@upnm.edu.my   3590  
88. Encik Suriyadi Bin Sojipto
Pensyarah (DS45)
Fakulti Kejuruteraan
suriyadi@upnm.edu.my   3057  
No Hp : 012-2094090
89. Puan Suriyani Binti Saidon
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Fakulti Pengajian & Pengurusan Pertahanan
suriyani@upnm.edu.my   762 2107  
90. Puan Suriyati Binti Ismail
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Pusat Pembangunan Akademik
suriyati@upnm.edu.my   7621043  
91. Cik Suryani Binti Talib
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
suryani@upnm.edu.my   7622074  
92. Prof. Madya Dr. Suzaimah Bte Ramli
Ketua Jabatan
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
suzaimah@upnm.edu.my   762 2021  
93. Puan Suzana Binti Mohd Norpiah
Penolong Jurutera (JA29)
Fakulti Kejuruteraan
suzana@upnm.edu.my   4504  
94. Puan Suzanah binti Sengoot
Penolong Pegawai Tadbir (N27)
Pusat Sains Kejurulatihan UPNM
suzanah@upnm.edu.my   7621099  
95. Puan Syafawati binti Hasbi
Pensyarah (DS45)
Fakulti Kejuruteraan
syafawati@upnm.edu.my    
96. Dr Syahaneim Binti Marzukhi
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
syahaneim@upnm.edu.my   7622063  
97. Encik Syahruddin bin A. Ghani
Tutor (DA41)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
syahruddin@upnm.edu.my   762 2046  
98. Puan Syaidatul Munirah binti Zulkifli
Pembantu Tadbir (P/O) (N17)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
syaidatul@upnm.edu.my   7621057  
99. Encik Syamsul Afendie Bin Sulaiman
Pembantu Perawatan Kesihatan (U11)
Pusat Perubatan UPNM
syamsul@upnm.edu.my   4483  
100. Dr Syed Mohd Fairuz Bin Syed Mohd Dardin
Pensyarah Kanan (DS52)
Fakulti Kejuruteraan
syedfairuz@upnm.edu.my    
101. Encik Syed Mohd Shafiq bin Syed Ahmad
Pensyarah (DS45) (Cuti Belajar)
Pusat Asasi Pertahanan
shafiq@upnm.edu.my   3528  
 

2010. Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia.

Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.
Sebarang masalah teknikal berkaitan sila majukan kepada Seksyen Aplikasi Staf, Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi UPNM
Ext : 762 2507/762 1030/762 1006 atau Emel : personel.ict@upnm.edu.my