Hal Ehwal Pelajar
Profil
Nama
Prof Madya Kapt Ahmad Zaidi Bin Sulaiman (B)
Pengarah Pusat Pembangunan Pelajar
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
zaidi@upnm.edu.my4421
Encik Mat Azeli bin Abdul Wahab
Penolong Pendaftar (N41)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
azeli@upnm.edu.my3020
Puan Mazlinda Binti Abd Ghani
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
mazlindaghani@upnm.edu.my3475
Puan Mazura Binti Tasiman
Penolong Pengurus Asrama (N29)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
mazura@upnm.edu.my3576
Encik Mohamad Azri Bin Sharmin
Pembantu Awam (H11)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
m.azri@upnm.edu.my3511
Encik Mohamad Faizal Bin Mohd Idris
Pembantu Awam (H11)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
mohamadfaizal@upnm.edu.my
Encik Mohamad Rizuwan Bin Sakur
Pegawai Kebudayaan (B19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
rizuwan@upnm.edu.my4656
Prof. Datuk Dr. Mohamed Fadzil bin Che Din
Timbalan Naib Canselor (HEP & Alumni)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
fadzil@upnm.edu.my3460
Encik Mohamed Fahmey bin Mahmood
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
fahmey@upnm.edu.my3051
Encik Mohammad Azrul bin Sharif
Penolong Pengurus Asrama (N29)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
azrul@upnm.edu.my7621014
Encik Mohd Aidil bin Ali
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
aidil@upnm.edu.my3019
Encik Mohd Azizi bin Ghazali
Penolong Pendaftar (N41)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
azizi@upnm.edu.my3018
Encik Mohd Faizal bin A Wahab
Pegawai Psikologi (S41) / (Felo Asrama)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
faizalwahab@upnm.edu.my
Encik Mohd Hillme bin Ishak
Penyelia Asrama (N19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
hillme@upnm.edu.my7621067
Encik Mohd Khairi Bin Rosli
Pengurus Asrama Kanan (N44)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
mohdkhairi@upnm.edu.my762 2175
Encik Mohd Nasyarizan@Nasir Bin Md Topingi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
nasyarizan@upnm.edu.my3475
Encik Mohd Yaakub Bin Mohamad Yunus
Penyelia Asrama (N19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
yaakub@upnm.edu.my7621014
Encik Muhamad Farid Asnawi Bin Mat Zuki
Pembantu Kemahiran (H19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
faridasnawi@upnm.edu.my3571
Encik Muhamad Hakim Bin Ismail
Penolong Pengurus Asrama (N29)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
hakim@upnm.edu.my762 1067
Encik Muhamad Nurhafiz Bin Mazlan
Pegawai Psikologi (S41)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
nurhafiz@upnm.edu.my7622646
Encik Muhammad Asnawi Fikri Bin Kamarul Zaman
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
fikri@upnm.edu.my762 2072
Encik Muhammad Redzuan Bin Abdul Aziz
Pembantu Kemahiran (H19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
mredzuan@upnm.edu.my7622176
Encik Nik Faiz Bin Nik Zainurdin
Pekerja Awam Khas Gred R3(KUP)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
nikfaiz@upnm.edu.my7621014
Cik Nik Mardhati Binti Mohamad Mudi
Penyelia Asrama (N19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
mardhati@upnm.edu.my7621067
Puan Nor Faizah Binti Ismail
Pegawai Psikologi (S41)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
norfaizah@upnm.edu.my7622645
Puan Nur Hidayah Binti Abdullah
Penyelia Asrama (N19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
hidayah@upnm.edu.my762 1046
Puan Nur Shafiqa Binti Ibrahim
Setiausaha Pejabat (N29)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
shafiqa@upnm.edu.my3459/3597
Encik Rizal Bin Abu Bakar
Pegawai Kebudayaan (B41)/Felo Asrama
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
rizalabubakar@upnm.edu.my3509
Puan Rosnizah binti Ibrahim
Penyelia Asrama (N19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
rosnizah@upnm.edu.my3062
Cik Safinah Binti Dzulkepli
Pegawai Kebudayaan Kanan (B44) / (Felo Asrama)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
safinah@upnm.edu.my7622023
Encik Sharizan Bin Samad
Ketua Pegawai Psikologi (S48)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
sharizan@upnm.edu.my3479
Encik Sharuddin Bin Hamzah
Penyelia Asrama (N19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
sharuddin@upnm.edu.my7622173
Puan Siti Binti Atan
Pembantu Operasi (N11)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
siti@upnm.edu.my4656
Puan Siti Radzmah Binti Abdul Rahman
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
radzmah@upnm.edu.my3021
Puan Suhaina Binti Ab Rahman
Penolong Pengurus Asrama (N29)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
suhaina@upnm.edu.my7621046
Encik Wan Muhamad Rafi' bin Wan Halimi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Hal Ehwal Pelajar & Alumni
wanrafi@upnm.edu.my3536
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.