Jabatan Pembangunan
Profil
Nama
Encik Abdul Rahman bin Mohamad Safuan
Jurutera Awam (J41)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
rahman@upnm.edu.my**043
Encik Ahmad Fadzil bin Romai Nor
Penjaga Jentera Elektrik (J19)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
a.fadzil@upnm.edu.my7622638
Encik Amin Syafiq Bin Ismail
Juruteknik J17 (KUP)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
syafiq@upnm.edu.my7622638
Puan Anis Suraya binti Sudin
Penolong Juruukur Bahan (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
suraya@upnm.edu.my3067
Cik Anisah Binti Mohd Yusuff
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
anisah@upnm.edu.my762 2194
Encik Arfandi Bin Ab Rahim
Tukang K1 (KUP)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
arfandi@upnm.edu.my762 2638
Encik Che Mohd Nizam Bin Che Mohd Yusoff
Jurutera Mekanikal Kanan (J44)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
chenizam@upnm.edu.my3012
Puan Fauziah binti Said
Pembantu Tadbir (P/O) Gred N22 (KUP)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
fauziah@upnm.edu.my3595
Encik Hanif Bin Ahmad
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
hanif@upnm.edu.my**026
Puan Iliani binti Abdullah
Penolong Juruukur Bahan (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
iliani@upnm.edu.my4645
Encik Ismahafizi Bin Ismail
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
ismahafizi@upnm.edu.my**009
Encik Jonaidi Sharul bin Johari
Arkitek (J44)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
Jonaidi@upnm.edu.my3466
Encik Kan Aan bin Hassan
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
kan.aan@upnm.edu.my
Encik Mohamad Fuad Bin Abdullah Bada
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
m.fuad@upnm.edu.my**027
Encik Mohamad Suhardi bin Alias
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
suhardi@upnm.edu.my7622194
Encik Mohd Aizat Bin Bassiron
Penjaga Jentera Elektrik (J19)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
aizat@upnm.edu.my**036
Encik Mohd Asnawi Bin Mohd Adenan
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
asnawi@upnm.edu.my3548
Encik Mohd Asraf bin Zakaria
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
asraf@upnm.edu.my7621079
Encik Mohd Badli Ezahar Bin Baharuddin
Tukang K1 (KUP)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
badli@upnm.edu.my**012
Encik Mohd Firdaus Bin Mohd Sharif
Pekerja Awam Gred R1(KUP)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
mohdfirdaus@upnm.edu.my762 2638
Encik Mohd Helmi Bin Mohd Yunos
Juruteknik Elektrik J17 (KUP)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
helmi@upnm.edu.my**006
Encik Mohd Rohaide bin Zulkiffle
Jurutera Awam (J41)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
rohaide@upnm.edu.my7622534
Encik Muhamad Farid Bin Mazlan
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
farid@upnm.edu.my762 2181
Encik Muhamad Ibrahim bin Mohamad Ghani
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
ibrahim@upnm.edu.my4573
Encik Muhammad Hafiz Bin Zarondin
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
m.hafiz@upnm.edu.my7622638
Encik Muhammad Najmuddin Bin Sauti
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
najmuddin@upnm.edu.my**031
Encik Muhammad Zulhimi Bin Barem
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
zulhimi@upnm.edu.my**003
Encik Noor Arzuan Bin Leman
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
arzuan@upnm.edu.my3544
Encik Noor Azminudin Bin Abd Aziz
Pembantu Awam (H11)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
noorazminudin@upnm.edu.my**014
Encik Noor Dzafarul Idzham Bin Ahmad
Tukang K1 (KUP)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
dzafarul@upnm.edu.my**002
Cik Nur Asyikin binti Nazeri
Setiausaha Pejabat (N29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
nurasyikin@upnm.edu.my3556
Encik Nurrul Taq`qua Bin Mesekan
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
nurrul.t@upnm.edu.my**029
Puan Roslina binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
roslina@upnm.edu.my3067
Lt. Kol (B) Shahrul bin Sahusi
Pengarah
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
shahrulsahusi@upnm.edu.my3555
Lt. Kol (B) Sharifuddin bin Shaharom
Ketua Penolong Pendaftar (N48)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
sharifuddin.shaharom@upnm.edu.my7622003
Encik Wan Ahmad Mukhlis Shah bin Wan Ilias
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
mukhlisshah@upnm.edu.my3538
Puan Yuhaniz Binti Yahaya
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
yuhaniz@upnm.edu.my3546
Encik Zaimi Bin Munir
Penjaga Jentera Elektrik (J19)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
zaimi@upnm.edu.my7622638
Puan Zainorhalimahtun binti Zainudin
Jurutera Awam (J44)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
zainorhalimahtun@upnm.edu.my3467
Encik Zolkeplee Bin Basir @ Daim
Juruukur Bahan Kanan (J44)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
zolkeplee@upnm.edu.my3537
Encik Zulamri Izwan Bin Mohd Jamil
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
zulamri@upnm.edu.my4591
Encik Zulfadli Bin Mohd Yusof
Penolong Pegawai Seni Bina (JA29)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
zulfadli@upnm.edu.my3548
Encik Zulhalmi Bin Khalid
Jurutera Elektrik Kanan (J44)
Jabatan Pembangunan & Penyelenggaraan
zulhalmi@upnm.edu.my3010
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.