Jabatan Pendaftar
Profil
Nama
Encik 'Izzat bin Ishak
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
izzatbinishak@gmail.com4670
Encik Abd Khalis bin Abd Haddy
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
abdkhalis@upnm.edu.my**813
Encik Abdul Farriz bin Saupi
Penolong Pendaftar (N41) / (Felo Asrama)
Jabatan Pendaftar
farriz@upnm.edu.my4491
Encik Abdul Halim Bin Itam
Pemandu Kenderaan (R3) (KUP)
Jabatan Pendaftar
abd.halim@upnm.edu.my4670
Encik Abdul Wahab bin Harun
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
abdulwahab@upnm.edu.my4556
Encik Afizal Bin Mohamad Adnan
Pemandu Kenderaan (R3) (KUP)
Jabatan Pendaftar
afizal@upnm.edu.my4670
Encik Ahmad Firdhaus bin Wahid
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
firdhaus@upnm.edu.my**828
Encik Ahmad Nabil Amin bin Mohd Lazim
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pendaftar
ahmadnabil@upnm.edu.my3451
Encik Ahmad Zakuan bin Abd Rani
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
zakuan@upnm.edu.my4556
Cik Akmar Nurul Ffariha binti Azmi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
akmarff@upnm.edu.my4649
Cik Al Azira binti Azizol
Pembantu Keselamatan (KP19)
Jabatan Pendaftar
azira@upnm.edu.my7621086
Cik Anisah binti Mohamed Senin
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
anisahanis941@gmail.com 7621086
Cik Armira binti Ariffin
Penolong Pegawai Keselamatan (KP29)
Jabatan Pendaftar
armira@upnm.edu.my4609
Encik Bakhtiar Bin Saleh
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
bakhtiar@upnm.edu.my**806
Puan Che Ma Shahin Hawari Bt Hj Kamaruddin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan (N32)
Jabatan Pendaftar
chema@upnm.edu.my4605
Encik Dzul Khairi Bin Ahmad Kamsin
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
dzulkhairi@upnm.edu.my4670
Encik Emran bin Deris @ Idris
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
emran@upnm.edu.my7621084
Puan Fazielah Binti Mohamad
Timbalan Pendaftar (N52)
Jabatan Pendaftar
fazielah@upnm.edu.my3423
Encik Hairul Azuan bin Abas
Pegawai Keselamatan Kanan (KP44)
Jabatan Pendaftar
h.azuan@upnm.edu.my 7622217
Encik Hanafi bin Rosli
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
hanafi@upnm.edu.my4520
Encik Harzeren Bin Harun
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
harzeren@upnm.edu.my4556
Puan Herdahidayu Binti Abu Hashim
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Jabatan Pendaftar
herdahidayu@upnm.edu.my4553
Encik Iskandar bin Ismail
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
iskandar.ismail@upnm.edu.my4670
Encik Ismail Bin Kadir
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
ismailkadir@upnm.edu.my4556
Encik Jaharudin bin Juhan
Pegawai Sains (C41)
Jabatan Pendaftar
jaharudin@upnm.edu.my3434
Encik Khairuanwar bin Muhamad
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
khairuanwar@upnm.edu.my**802
Puan Khuzaimah binti Nat Jemi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
khuzaimah@upnm.edu.my4587
Puan Latifah Binti Mohd Yusof
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
latifah@upnm.edu.my3575
Encik Lokman bin Nartono
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pendaftar
lokman@upnm.edu.my7622352
Encik Mazlan Bin Abd Ghani
Pembantu Keselamatan (KP19)
Jabatan Pendaftar
mazlanabdghani@upnm.edu.my762 1085
Encik Md Ridzuan bin Abdul Latiff
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
md.ridzuan@upnm.edu.my**825
Encik Mohamad Din Bin Abdul Manap
Pembantu Keselamatan (KP19)
Jabatan Pendaftar
mohamaddin@upnm.edu.my4556
Encik Mohamad Farid bin Mohamad Saleh
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
mohamadfarid@upnm.edu.my**819
Encik Mohamad Fauzi Bin Abd Karim
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
m.fauzi@upnm.edu.my4670
Encik Mohamad Sabri Bin Che Omar
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
sabri@upnm.edu.my4417
Encik Mohamed Baihaqi bin Razlan
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Pendaftar
baihaqi@upnm.edu.my7621002
Encik Mohammad Hafizi Bin Ali
Penolong Pegawai Keselamatan (KP29)
Jabatan Pendaftar
m.hafizi@upnm.edu.my762 1086
Mejar Mohammad Sani bin Desa (Bersara)
Penolong Pendaftar (Pengurus Kenderaan) (CFS)
Jabatan Pendaftar
mohammadsani@upnm.edu.my7622157
Encik Mohd Adzhar Bin Mohamed Ali
Pegawai Keselamatan (KP41)
Jabatan Pendaftar
adzhar@upnm.edu.my762 1085
Encik Mohd Azam Bin Abdullah
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Pendaftar
azam@upnm.edu.my7621002
Encik Mohd Faisol Bin Sahrani
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
faisol.sahrani@upnm.edu.my4670
Encik Mohd Faizal Bin Hashim
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
faizal.h@upnm.edu.my3583
Encik Mohd Fauzi Bin Kassim
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
mohdfauzi@upnm.edu.my4556
Encik Mohd Hairi bin Ismail
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
4670
Encik Mohd Izauddin bin Mohd
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
izauddin@upnm.edu.my4670
Encik Mohd Raziman bin Ali
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
mohdraziman@upnm.edu.my4511
Encik Mohd Rosaidi Bin Abdul Ra'ani
Pengawal Keselamatan Kanan (KP14)
Jabatan Pendaftar
rosaidi@upnm.edu.my3441
Encik Mohd Sabri Bin Mohd Nor
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
mohdsabri@upnm.edu.my4556
Encik Mohd Shafiq bin Jalaludin
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
mohdshafiq@upnm.edu.my4544
Encik Mohd Shahril Bin Md Zin
Pengawal Keselamatan Kanan (KP14)
Jabatan Pendaftar
mohdshahril@upnm.edu.my4556
Encik Mohd Shahrul Izat bin Zaberi
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
hemsley23@yahoo.com4556
Encik Mohd Solehuddin Bin Hassan
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
solehhuddin@upnm.edu.my4670
Encik Mohd Syuhaime Bin Lamri
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
syuhaime@upnm.edu.my3440
Encik Mohd Syukri Bin Alias
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
mohdsyukri@upnm.edu.my4556
Encik Mohd Zulizwal bin Ahmad Tarmizi
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
zulizwal@upnm.edu.my4670
Encik Muhamad Azizi bin Mansur
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
4556
Encik Muhamad Fatah bin Radhwan
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
muhamadfatah@upnm.edu.my4670
Encik Muhamad Khairi bin Abdullah
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
muhamadkhairi@upnm.edu.my4670
Encik Muhamad bin Md. Isa
Pemandu Kenderaan (R3) (KUP)
Jabatan Pendaftar
muhamad.isa@upnm.edu.my4670
Encik Muhammad Azamuddin bin Abdul Ghani
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
azamuddin@upnm.edu.my4670
Encik Muhammad Darusalam Bin Yusof
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
muhammaddarusalam@upnm.edu.my4556
Encik Muhammad Firdaus Bin Ahmad Usuldin
Pembantu Am Pejabat Gred N1(KUP)
Jabatan Pendaftar
mfirdaus@upnm.edu.my7621002
Encik Muhammad Hazwan bin Abdul Ghapar
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
hazwanwan8826@gmail.com4670
Encik Muhammad Khairul Hafizi bin Mohd Hamizi
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
khafizi@upnm.edu.my
Encik Muhammad Nur Fariq bin Mohd Hazabullah
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
muhammad_nurfariq@yahoo.com4556
Encik Muhammad Shahir bin Azmi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
shahir@upnm.edu.my3497
Encik Muhammad Syahir bin Zainal
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
muhammad.syahir0724@gmail.com7622799
Encik Narayanasamy A/L Arunasalam
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
4556
Encik Naszemi bin Nasir
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
naszemi@upnm.edu.my7622157
Puan Noor Syafinaz binti Mohd Nazri
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
syafinaz@upnm.edu.my3096
Puan Norashikin Binti Yusoff
Ketua Pembantu Tadbir (P/O) (N26)
Jabatan Pendaftar
norashikin@upnm.edu.my4566
Cik Norashikin binti Fairuzy
Pegawai Teknologi Maklumat (F41)
Jabatan Pendaftar
norashikinfairuzy@upnm.edu.my
Puan Norhanum Binti Abdul Halim
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
norhanum@upnm.edu.my3022
Encik Norizwan Bin Ishak
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan (N22)(KUP)
Jabatan Pendaftar
norizwan@upnm.edu.my3400
Puan Normah binti Musa
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Jabatan Pendaftar
normah@upnm.edu.my4584
Puan Norwahida binti Nordin
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
norwahida@upnm.edu.my3441
Cik Norzanariah Binti Talib
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
norzanariah@upnm.edu.my4574
Puan Norzunairah binti Mohamed Nor
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
zunairah@upnm.edu.my3403
Puan Nur Ain binti Md. San
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
nurainmdsan@upnm.edu.my3523
Cik Nur Fizila Munira binti Abu
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
fizila@upnm.edu.my3532
Cik Nur Nadirah binti Md Rosli
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
nurnadirah@upnm.edu.my3592
Puan Nurafeza binti Siran
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Pendaftar
nurafeza@upnm.edu.my3404
Puan Nursuhailah binti Mohd Norpiah
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
nursuhailah@upnm.edu.my4585
Cik Nurul Amirah binti Muhammed Marzukhi
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
nurul.amirah93@yahoo.com7621086
Encik Ramlan bin Ismail
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
ramlan@upnm.edu.my7622351
Encik Ravichandran A/L Packiry
Pengawal Keselamatan (CFS) (KP11)
Jabatan Pendaftar
Encik Rohizan Bin Abu Bakar
Pengawal Keselamatan Kanan KP14 (KUP)
Jabatan Pendaftar
rohizan@upnm.edu.my4556
Puan Salina binti Mat Nasib
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
salina@upnm.edu.my3562
Puan Sarina Binti Abdul Rani
Pendaftar (N54)
Jabatan Pendaftar
sarina@upnm.edu.my3401
Encik Sazali Bin Salim
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pendaftar
sazali@upnm.edu.my3070
Encik Shaari Bin Mamat
Pembantu Keselamatan (KP19)
Jabatan Pendaftar
shaari@upnm.edu.my4556
Encik Shahrulnazim Bin Mat Ramli
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
shahrul@upnm.edu.my4670
Puan Siti Aminah binti Alim
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
aminah@upnm.edu.my4626
Puan Siti Maryam Binti Ismail
Setiausaha Pejabat (N29)
Jabatan Pendaftar
maryam@upnm.edu.my3402
Puan Siti Marzilah Binti Yusof
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
marzilah@upnm.edu.my4586
Encik Syed Muzzameer bin Syed Zulkiplee
Pegawai Teknologi Maklumat (F41)
Jabatan Pendaftar
syedmuzzameer@upnm.edu.my
Encik Zaenal Abeden Bin Mohamed Mustapa
Pemandu Kenderaan Kanan (H14)
Jabatan Pendaftar
zaenalabeden@upnm.edu.my**805
Encik Zaini Bin Zakariah
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
4556
Encik Zainuddin bin Mursid
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
zainuddin@upnm.edu.my4926
Puan Zaishamsuria Binti Samsudin
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
suria@upnm.edu.my3405
Encik Zakaria Bin Hashim
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
zakaria.hashim@upnm.edu.my7622351
Encik Zakaria bin Ramli
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
zakaria@upnm.edu.my7622157
Encik Zambi bin Zakaria
Ketua Penolong Pegawai Tadbir (N36)
Jabatan Pendaftar
zambiz@upnm.edu.my4568
Encik Zulfahizzat bin Mokhtar
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
zulfahizzat@upnm.edu.my4515
Encik Zulkifli bin Saiful
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
zulkiflisaiful@upnm.edu.my7622351
Cik Zunorulnaim binti Mohamed Yusof
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pendaftar
zunorulnaim@upnm.edu.my3572
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.