Jabatan Pendaftar
Profil
Nama
Encik 'Izzat bin Ishak
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
izzatbinishak@gmail.com
Encik Abd Khalis bin Abd Haddy
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
abdkhalis@upnm.edu.my**813
Encik Abdul Farriz bin Saupi
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pendaftar
farriz@upnm.edu.my4491
Encik Abdul Halim Bin Itam
Pemandu Kenderaan (R3) (KUP)
Jabatan Pendaftar
abdulhalim@upnm.edu.my4545
Encik Abdul Wahab bin Harun
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
abdulwahab@upnm.edu.my4556
Encik Afizal Bin Mohamad Adnan
Pemandu Kenderaan (R3) (KUP)
Jabatan Pendaftar
afizal@upnm.edu.my4670
Encik Ahmad Firdhaus bin Wahid
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
firdhaus@upnm.edu.my4720
Encik Ahmad Ramddan Bin Rosli
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
ramddan@upnm.edu.my3442
Encik Ahmad Zakuan bin Abd Rani
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
4556
Encik Aizat Bin Mokti
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Jabatan Pendaftar
aizatm@upnm.edu.my4602
Cik Akmar Nurul Ffariha binti Azmi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
akmarff@upnm.edu.my4649
Puan Al Azira binti Azizol
Pembantu Keselamatan (KP19)
Jabatan Pendaftar
azira@upnm.edu.my7621086
Encik Amir Firdaus bin Supian Shaari
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
amirfirdaus@upnm.edu.my3562
Encik Anuar Bin Hasbullah
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Pendaftar
anuar@upnm.edu.my7621069
Cik Armira binti Ariffin
Penolong Pegawai Keselamatan (KP29)
Jabatan Pendaftar
armira@upnm.edu.my7621086
Encik Azemi Bin Abdul Razak
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
azemi@upnm.edu.my4556
Encik Bakhtiar Bin Saleh
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
bakhtiar@upnm.edu.my4545
Puan Che Ma Shahin Hawari Bt Hj Kamaruddin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan (N32)
Jabatan Pendaftar
chema@upnm.edu.my4605
Encik Dzul Khairi Bin Ahmad Kamsin
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
dzulkhairi@upnm.edu.my4670
Puan Elis Shafura Binti Adnan @ Yaakob
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan (N22)
Jabatan Pendaftar
elis@upnm.edu.my3454
Encik Emran bin Deris @ Idris
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
emran@upnm.edu.my4545
Puan Ermey Mas Linda binti Othman
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
ermey@upnm.edu.my3066
Puan Ernelizzah Binti Maskuri
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
ernelizzah@upnm.edu.my3575
Puan Fazielah Binti Mohamad
Ketua Penolong Pendaftar (N48)
Jabatan Pendaftar
fazielah@upnm.edu.my4453
Encik Hairul Azuan bin Abas
Pegawai Keselamatan (KP41)
Jabatan Pendaftar
h.azuan@upnm.edu.my 7622217
Encik Hanafi bin Rosli
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
hanafi@upnm.edu.my4520
Encik Harzeren Bin Harun
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
harzeren@upnm.edu.my4556
Puan Herdahidayu Binti Abu Hashim
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Jabatan Pendaftar
herdahidayu@upnm.edu.my4553
Encik Iskandar bin Ismail
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
iskandar.ismail@upnm.edu.my4545
Encik Ismail Bin Kadir
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
ismailkadir@upnm.edu.my4556
Encik Jaharudin bin Juhan
Pegawai Sains (C41)
Jabatan Pendaftar
jaharudin@upnm.edu.my3434
Encik Khairuanwar bin Muhamad
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
khairuanwar@upnm.edu.my**802
Puan Khuzaimah binti Nat Jemi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
khuzaimah@upnm.edu.my4587
Puan Latifah Binti Mohd Yusof
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
latifah@upnm.edu.my3437
Encik Lokman Bin Nartono
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pendaftar
lokman@upnm.edu.my7622157
Encik Mazlan Bin Abd Ghani
Pembantu Keselamatan (KP19)
Jabatan Pendaftar
mazlanabdghani@upnm.edu.my762 1085
Puan Mazlin Binti Abdul Malek
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pendaftar
mazlin@upnm.edu.my4547
Encik Md Ridzuan bin Abdul Latiff
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
md.ridzuan@upnm.edu.my**825
Encik Mohamad Din Bin Abdul Manap
Pembantu Keselamatan (KP19)
Jabatan Pendaftar
mohamaddin@upnm.edu.my4556
Encik Mohamad Farid bin Mohamad Saleh
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
mohamadfarid@upnm.edu.my**819
Encik Mohamad Fauzi Bin Abd Karim
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
m.fauzi@upnm.edu.my4545
Encik Mohamad Noor Amirul Ashraf bin Osman
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
amirulashraf@upnm.edu.my4585
Encik Mohamad Sabri Bin Che Omar
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
sabri@upnm.edu.my4417
Encik Mohammad Hafizi Bin Ali
Penolong Pegawai Keselamatan (KP29)
Jabatan Pendaftar
m.hafizi@upnm.edu.my762 1086
Encik Mohd Adzhar Bin Mohamed Ali
Pegawai Keselamatan (KP41)
Jabatan Pendaftar
adzhar@upnm.edu.my762 1085
Encik Mohd Affandi Bin Jamaludin
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
affandi@upnm.edu.my3453
Encik Mohd Azam Bin Abdullah
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Pendaftar
azam@upnm.edu.my7621002
Encik Mohd Fadhzil Bin Zainol
Ketua Penolong Pendaftar (N48)
Jabatan Pendaftar
fadhzil@upnm.edu.my3423
Encik Mohd Faisol Bin Sahrani
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
faisol.sahrani@upnm.edu.my4545
Encik Mohd Faizal Bin Hashim
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
faizal.h@upnm.edu.my3583
Encik Mohd Fauzi Bin Kassim
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
mohdfauzi@upnm.edu.my4556
Encik Mohd Izauddin bin Mohd
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
Encik Mohd Raziman bin Ali
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
mohdraziman@upnm.edu.my4511
Encik Mohd Rosaidi Bin Abdul Ra'ani
Pengawal Keselamatan Kanan (KP14)
Jabatan Pendaftar
rosaidi@upnm.edu.my4556
Encik Mohd Rossidi bin Ramle
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
mohdrossidi@upnm.edu.my3584
Encik Mohd Sabri Bin Mohd Nor
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
mohdsabri@upnm.edu.my4556
Encik Mohd Shahril Bin Md Zin
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
mohdshahril@upnm.edu.my4556
Encik Mohd Shahrul Izat bin Zaberi
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
hemsley23@yahoo.com4556
Encik Mohd Shaiful Bin Othman
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
shaiful@upnm.edu.my4575
Encik Mohd Solehuddin Bin Hassan
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
solehhuddin@upnm.edu.my4670
Encik Mohd Syuhaime Bin Lamri
Pegawai Khidmat Pelanggan (N19)
Jabatan Pendaftar
syuhaime@upnm.edu.my3530
Encik Mohd Syukri Bin Alias
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
mohdsyukri@upnm.edu.my4556
Encik Muhamad Azizi bin Mansur
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
4556
Encik Muhamad Fatah bin Radhwan
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
muhamadfatah@upnm.edu.my4545
Encik Muhamad Fazelan bin Mat Zalin
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
fazelan@upnm.edu.my3437
Encik Muhamad bin Md. Isa
Pemandu Kenderaan (R3) (KUP)
Jabatan Pendaftar
muhamad.isa@upnm.edu.my4670
Encik Muhammad Azamuddin bin Abdul Ghani
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
azamuddin@upnm.edu.my4670
Encik Muhammad Darusalam Bin Yusof
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
muhammaddarusalam@upnm.edu.my4556
Encik Muhammad Firdaus Bin Ahmad Usuldin
Pembantu Am Pejabat Gred N1(KUP)
Jabatan Pendaftar
mfirdaus@upnm.edu.my7621002
Encik Muhammad Hazwan bin Abdul Ghapar
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
hazwanwan8826@gmail.com
Encik Muhammad Khaidzir Bin Lokman
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
khaidzir@upnm.edu.my3407
Encik Muhammad Nur Fariq bin Mohd Hazabullah
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
muhammad_nurfariq@yahoo.com4556
Encik Muhammad Syahir bin Zainal
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
muhammad.syahir0724@gmail.com4556
Encik Narayanasamy A/L Arunasalam
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
4556
Puan Noor Afitah binti Abdul Kadir
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
noorafitah@upnm.edu.my4601
Puan Noor Hidayati Binti Shahbani
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
hidayati@upnm.edu.my3473
Puan Noor Syafinaz Binti Mohd Nazri
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
syafinaz@upnm.edu.my3096
Cik Noor Zaidatul Zila Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
zila@upnm.edu.my4601
Puan Norashikin Binti Yusoff
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan (N22)
Jabatan Pendaftar
norashikin@upnm.edu.my4566
Cik Norashikin binti Fairuzy
Pelatih Pengurusan (Teknologi Maklumat) (F41) (CFS)
Jabatan Pendaftar
norashikinfairuzy@upnm.edu.my
Puan Norhanum Binti Abdul Halim
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
norhanum@upnm.edu.my3022
Encik Norizwan Bin Ishak
Pegawai Khidmat Pelanggan N22 (KUP)
Jabatan Pendaftar
norizwan@upnm.edu.my3440
Puan Normah binti Musa
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Jabatan Pendaftar
normah@upnm.edu.my4584
Cik Norzanariah Binti Talib
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
norzanariah@upnm.edu.my4574
Puan Norzunairah Bt Mohamed Nor
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
zunairah@upnm.edu.my3403
Puan Nur Ain binti Md. San
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
nurainmdsan@upnm.edu.my3523
Puan Nur Asilah binti Mohamad
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
nurasilah@upnm.edu.my4603
Cik Nur Fizila Munira binti Abu
Pegawai Khidmat Pelanggan (N19)
Jabatan Pendaftar
fizila@upnm.edu.my3532
Cik Nur Nadirah binti Md Rosli
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
nurnadirah@upnm.edu.my7621005
Puan Nurafeza binti Siran
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Pendaftar
nurafeza@upnm.edu.my7621002
Puan Nurul Hafiza binti Ghazali
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pendaftar
nurulhafiza@upnm.edu.my3071
Encik Ramlan bin Ismail
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
ramlan@upnm.edu.my4545
Encik Ravichandran A/L Packiry
Pengawal Keselamatan (CFS) (KP11)
Jabatan Pendaftar
Encik Rohizan Bin Abu Bakar
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
rohizan@upnm.edu.my4556
Encik Rosman bin Zakaria
Pembantu Operasi / Pramusaji (CFS) (N11)
Jabatan Pendaftar
Puan Roziana Binti Ajid
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
roziana@upnm.edu.my3553
Puan Sarina Binti Abdul Rani
Pendaftar (N54)
Jabatan Pendaftar
sarina@upnm.edu.my3401
Encik Sazali Bin Salim
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pendaftar
sazali@upnm.edu.my3070
Encik Shaari Bin Mamat
Pembantu Keselamatan (KP19)
Jabatan Pendaftar
shaari@upnm.edu.my4556
Encik Shahrulnazim Bin Mat Ramli
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
shahrul@upnm.edu.my4670
Encik Shamsudin bin Ilias
Pemandu Kenderaan (CFS) (H11)
Jabatan Pendaftar
Puan Siti Aminah binti Alim
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
aminah@upnm.edu.my4626
Puan Siti Maryam Binti Ismail
Setiausaha Pejabat (N29)
Jabatan Pendaftar
maryam@upnm.edu.my3402
Puan Siti Marzilah Bt Yusof
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
marzilah@upnm.edu.my4586
Encik Syed Muzzameer bin Syed Zulkiplee
Pelatih Pengurusan (Teknologi Maklumat) (F41) (CFS)
Jabatan Pendaftar
syedmuzzameer@upnm.edu.my
Puan Tun Zakiah Hanum Binti Zulkifli
Penolong Pegawai Tadbir Kanan (N32)
Jabatan Pendaftar
tzhanum@upnm.edu.my3409
Puan Yuzlinda binti Wahid
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
yuzlinda@upnm.edu.my4544
Encik Zaenal Abeden Bin Mohamed Mustapa
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
zaenalabeden@upnm.edu.my4545
Encik Zaini Bin Zakariah
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
4556
Encik Zainuddin bin Mursid
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
zainuddin@upnm.edu.my4926
Puan Zaishamsuria Binti Samsudin
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
suria@upnm.edu.my3405
Encik Zakaria Bin Hashim
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
zakaria.hashim@upnm.edu.my4545
Encik Zambi bin Zakaria
Penolong Pegawai Tadbir Kanan (N36)
Jabatan Pendaftar
zambiz@upnm.edu.my4568
Encik Zulfahizzat bin Mokhtar
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
zulfahizzat@upnm.edu.my4515
Encik Zulkifli bin Saiful
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
zulkiflisaiful@upnm.edu.my4545
Cik Zunorulnaim binti Mohamed Yusof
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pendaftar
zunorulnaim@upnm.edu.my3572
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.