Jabatan Pendaftar
Profil
Nama
Encik 'Izzat bin Ishak
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
izzatbinishak@gmail.com4670
Encik Abd Khalis bin Abd Haddy
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
abdkhalis@upnm.edu.my**813
Encik Abdul Farriz bin Saupi
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pendaftar
farriz@upnm.edu.my4491
Encik Abdul Halim Bin Itam
Pemandu Kenderaan (R3) (KUP)
Jabatan Pendaftar
abd.halim@upnm.edu.my4670
Encik Abdul Wahab bin Harun
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
abdulwahab@upnm.edu.my4556
Encik Afizal Bin Mohamad Adnan
Pemandu Kenderaan (R3) (KUP)
Jabatan Pendaftar
afizal@upnm.edu.my4670
Encik Ahmad Firdhaus bin Wahid
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
firdhaus@upnm.edu.my**828
Encik Ahmad Nabil Amin bin Mohd Lazim
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pendaftar
ahmadnabil@upnm.edu.my762 2216
Encik Ahmad Zakuan bin Abd Rani
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
4556
Encik Aizat Bin Mokti
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Jabatan Pendaftar
aizatm@upnm.edu.my4602
Cik Akmar Nurul Ffariha binti Azmi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
akmarff@upnm.edu.my4649
Cik Al Azira binti Azizol
Pembantu Keselamatan (KP19)
Jabatan Pendaftar
azira@upnm.edu.my7621086
Encik Amir Firdaus bin Supian Shaari
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
amirfirdaus@upnm.edu.my3562
Cik Anisah binti Mohamed Senin
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
anisahanis941@gmail.com 7621086
Encik Anuar Bin Hasbullah
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Pendaftar
anuar@upnm.edu.my7621069
Cik Armira binti Ariffin
Penolong Pegawai Keselamatan (KP29)
Jabatan Pendaftar
armira@upnm.edu.my4609
Encik Bakhtiar Bin Saleh
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
bakhtiar@upnm.edu.my**806
Puan Che Ma Shahin Hawari Bt Hj Kamaruddin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan (N32)
Jabatan Pendaftar
chema@upnm.edu.my4605
Encik Dzul Khairi Bin Ahmad Kamsin
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
dzulkhairi@upnm.edu.my4670
Encik Emran bin Deris @ Idris
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
emran@upnm.edu.my4670
Encik Hairul Azuan bin Abas
Pegawai Keselamatan (KP41)
Jabatan Pendaftar
h.azuan@upnm.edu.my 7622217
Encik Hanafi bin Rosli
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
hanafi@upnm.edu.my4520
Encik Harzeren Bin Harun
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
harzeren@upnm.edu.my4556
Puan Herdahidayu Binti Abu Hashim
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Jabatan Pendaftar
herdahidayu@upnm.edu.my4553
Encik Iskandar bin Ismail
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
iskandar.ismail@upnm.edu.my4670
Encik Ismail Bin Kadir
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
ismailkadir@upnm.edu.my4556
Encik Jaharudin bin Juhan
Pegawai Sains (C41)
Jabatan Pendaftar
jaharudin@upnm.edu.my3434
Encik Khairuanwar bin Muhamad
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
khairuanwar@upnm.edu.my**802
Puan Khuzaimah binti Nat Jemi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
khuzaimah@upnm.edu.my4587
Puan Latifah Binti Mohd Yusof
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
latifah@upnm.edu.my3575
Encik Lokman bin Nartono
Penolong Jurutera (JA29)
Jabatan Pendaftar
lokman@upnm.edu.my7622352
Encik Mazlan Bin Abd Ghani
Pembantu Keselamatan (KP19)
Jabatan Pendaftar
mazlanabdghani@upnm.edu.my762 1085
Puan Mazlin Binti Abdul Malek
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pendaftar
mazlin@upnm.edu.my4547
Encik Md Ridzuan bin Abdul Latiff
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
md.ridzuan@upnm.edu.my**825
Encik Mohamad Ariff bin Mohamad Noor
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
Encik Mohamad Din Bin Abdul Manap
Pembantu Keselamatan (KP19)
Jabatan Pendaftar
mohamaddin@upnm.edu.my4556
Encik Mohamad Fadzil bin Shaheri
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
fadzil.shaheri@upnm.edu.my4670
Encik Mohamad Farid bin Mohamad Saleh
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
mohamadfarid@upnm.edu.my**819
Encik Mohamad Fauzi Bin Abd Karim
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
m.fauzi@upnm.edu.my4670
Encik Mohamad Sabri Bin Che Omar
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
sabri@upnm.edu.my4417
Encik Mohamed Baihaqi bin Razlan
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Pendaftar
baihaqi@upnm.edu.my7621002
Encik Mohammad Hafizi Bin Ali
Penolong Pegawai Keselamatan (KP29)
Jabatan Pendaftar
m.hafizi@upnm.edu.my762 1086
Mejar Mohammad Sani bin Desa (Bersara)
Penolong Pendaftar (Pengurus Kenderaan) (CFS)
Jabatan Pendaftar
7622157
Encik Mohd Adzhar Bin Mohamed Ali
Pegawai Keselamatan (KP41)
Jabatan Pendaftar
adzhar@upnm.edu.my762 1085
Encik Mohd Azam Bin Abdullah
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Pendaftar
azam@upnm.edu.my7621002
Encik Mohd Fadhzil Bin Zainol
Ketua Penolong Pendaftar (N48)
Jabatan Pendaftar
fadhzil@upnm.edu.my3423
Encik Mohd Faisol Bin Sahrani
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
faisol.sahrani@upnm.edu.my4670
Encik Mohd Faizal Bin Hashim
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
faizal.h@upnm.edu.my3583
Encik Mohd Fauzi Bin Kassim
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
mohdfauzi@upnm.edu.my4556
Encik Mohd Hairi bin Ismail
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
4670
Encik Mohd Izauddin bin Mohd
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
4670
Encik Mohd Raziman bin Ali
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
mohdraziman@upnm.edu.my4511
Encik Mohd Rosaidi Bin Abdul Ra'ani
Pengawal Keselamatan Kanan (KP14)
Jabatan Pendaftar
rosaidi@upnm.edu.my3441
Encik Mohd Sabri Bin Mohd Nor
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
mohdsabri@upnm.edu.my4556
Encik Mohd Shafiq bin Jalaludin
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
Encik Mohd Shahril Bin Md Zin
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
mohdshahril@upnm.edu.my4556
Encik Mohd Shahrul Izat bin Zaberi
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
hemsley23@yahoo.com4556
Encik Mohd Solehuddin Bin Hassan
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
solehhuddin@upnm.edu.my4670
Encik Mohd Syuhaime Bin Lamri
Pegawai Khidmat Pelanggan (N19)
Jabatan Pendaftar
syuhaime@upnm.edu.my3400
Encik Mohd Syukri Bin Alias
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
mohdsyukri@upnm.edu.my4556
Encik Mohd Zulizwal bin Ahmad Tarmizi
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
zulizwal@upnm.edu.my4670
Encik Muhamad Azizi bin Mansur
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
4556
Encik Muhamad Fatah bin Radhwan
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
muhamadfatah@upnm.edu.my4670
Encik Muhamad Khairi bin Abdullah
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
muhamadkhairi@upnm.edu.my4670
Encik Muhamad bin Md. Isa
Pemandu Kenderaan (R3) (KUP)
Jabatan Pendaftar
muhamad.isa@upnm.edu.my4670
Encik Muhammad Azamuddin bin Abdul Ghani
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
azamuddin@upnm.edu.my4670
Encik Muhammad Darusalam Bin Yusof
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
muhammaddarusalam@upnm.edu.my4556
Encik Muhammad Firdaus Bin Ahmad Usuldin
Pembantu Am Pejabat Gred N1(KUP)
Jabatan Pendaftar
mfirdaus@upnm.edu.my7621002
Encik Muhammad Hazwan bin Abdul Ghapar
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
hazwanwan8826@gmail.com4670
Encik Muhammad Khaidzir Bin Lokman
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
khaidzir@upnm.edu.my3407
Encik Muhammad Khairul Hafizi bin Mohd Hamizi
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
khafizi@upnm.edu.my7622351
Encik Muhammad Nur Fariq bin Mohd Hazabullah
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
muhammad_nurfariq@yahoo.com4556
Encik Muhammad Shahir bin Azmi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
shahir@upnm.edu.my7622212
Encik Muhammad Syahir bin Zainal
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
muhammad.syahir0724@gmail.com4556
Encik Narayanasamy A/L Arunasalam
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
4556
Encik Naszemi bin Nasir
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
naszemi@upnm.edu.my7622157
Puan Noor Syafinaz Binti Mohd Nazri
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
syafinaz@upnm.edu.my3096
Cik Nor Hamiza binti Jamal
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
norhamiza143@gmail.com7621086
Puan Norashikin Binti Yusoff
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan (N22)
Jabatan Pendaftar
norashikin@upnm.edu.my4566
Cik Norashikin binti Fairuzy
Pelatih Pengurusan (Teknologi Maklumat) (F41) (CFS)
Jabatan Pendaftar
norashikinfairuzy@upnm.edu.my
Puan Norhanum Binti Abdul Halim
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
norhanum@upnm.edu.my3022
Encik Norizwan Bin Ishak
Pegawai Khidmat Pelanggan N22 (KUP)
Jabatan Pendaftar
norizwan@upnm.edu.my3440
Puan Normah binti Musa
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Jabatan Pendaftar
normah@upnm.edu.my4584
Puan Norwahida binti Nordin
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
norwahida@upnm.edu.my3441
Cik Norzanariah Binti Talib
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
norzanariah@upnm.edu.my4574
Puan Norzunairah Bt Mohamed Nor
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
zunairah@upnm.edu.my3403
Puan Nur Ain binti Md. San
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
nurainmdsan@upnm.edu.my3523
Cik Nur Fizila Munira binti Abu
Pegawai Khidmat Pelanggan (N19)
Jabatan Pendaftar
fizila@upnm.edu.my3532
Cik Nur Nadirah binti Md Rosli
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
nurnadirah@upnm.edu.my7621005
Puan Nurafeza binti Siran
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Pendaftar
nurafeza@upnm.edu.my
Cik Nursuhailah binti Mohd Norpiah
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
nursuhailah@upnm.edu.my4585
Cik Nurul Amirah binti Muhammed Marzukhi
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
nurul.amirah93@yahoo.com7621086
Encik Ramlan bin Ismail
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
ramlan@upnm.edu.my7622351
Encik Ravichandran A/L Packiry
Pengawal Keselamatan (CFS) (KP11)
Jabatan Pendaftar
Encik Rohizan Bin Abu Bakar
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
rohizan@upnm.edu.my4556
Puan Salina binti Mat Nasib
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
salina@upnm.edu.my7622339
Puan Sarina Binti Abdul Rani
Pendaftar (N54)
Jabatan Pendaftar
sarina@upnm.edu.my3401
Encik Sazali Bin Salim
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pendaftar
sazali@upnm.edu.my3070
Encik Shaari Bin Mamat
Pembantu Keselamatan (KP19)
Jabatan Pendaftar
shaari@upnm.edu.my4556
Encik Shahrulnazim Bin Mat Ramli
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
shahrul@upnm.edu.my4670
Puan Siti Aminah binti Alim
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
aminah@upnm.edu.my4626
Puan Siti Maryam Binti Ismail
Setiausaha Pejabat (N29)
Jabatan Pendaftar
maryam@upnm.edu.my3402
Puan Siti Marzilah Bt Yusof
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
marzilah@upnm.edu.my4586
Encik Syed Muzzameer bin Syed Zulkiplee
Pelatih Pengurusan (Teknologi Maklumat) (F41) (CFS)
Jabatan Pendaftar
syedmuzzameer@upnm.edu.my
Puan Yuzlinda binti Wahid
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Jabatan Pendaftar
yuzlinda@upnm.edu.my3409
Encik Zaenal Abeden Bin Mohamed Mustapa
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
zaenalabeden@upnm.edu.my**805
Encik Zaini Bin Zakariah
Pengawal Keselamatan (KP11)
Jabatan Pendaftar
4556
Encik Zainuddin bin Mursid
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
zainuddin@upnm.edu.my4926
Puan Zaishamsuria Binti Samsudin
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Jabatan Pendaftar
suria@upnm.edu.my3405
Encik Zakaria Bin Hashim
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
zakaria.hashim@upnm.edu.my7622351
Encik Zakaria bin Ramli
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
zakaria@upnm.edu.my7622157
Encik Zambi bin Zakaria
Penolong Pegawai Tadbir Kanan (N36)
Jabatan Pendaftar
zambiz@upnm.edu.my4568
Encik Zulfahizzat bin Mokhtar
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Pendaftar
zulfahizzat@upnm.edu.my4515
Encik Zulkifli bin Saiful
Pemandu Kenderaan (H11)
Jabatan Pendaftar
zulkiflisaiful@upnm.edu.my7622351
Cik Zunorulnaim binti Mohamed Yusof
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Pendaftar
zunorulnaim@upnm.edu.my3572
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.