Jabatan Bendahari
Profil
Nama
Puan Afiza Binti Abbas
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Jabatan Bendahari
afiza@upnm.edu.my3432
Encik Agus Setiawan bin Saniman
Penolong Akauntan (W29)
Jabatan Bendahari
agus@upnm.edu.my7622253
Encik Aswan bin Ayob
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Bendahari
aswan@upnm.edu.my4654
Puan Azilawati Binti Suanda
Penolong Pendaftar (N41)
Jabatan Bendahari
azilawati@upnm.edu.my3444
Puan Fadzlinah binti Osman
Penolong Bendahari Kanan (W44)
Jabatan Bendahari
fadzlinah@upnm.edu.my3449
Encik Faizwan bin Kamarulzaman
Penolong Akauntan (W29)
Jabatan Bendahari
faizwan@upnm.edu.my3428
Encik Hamizan Juzaili bin Hanafi
Pembantu Operasi (N11)
Jabatan Bendahari
hamizanj@upnm.edu.my4557
Puan Hasfariza binti Farizad
Penolong Bendahari (W41)
Jabatan Bendahari
hasfariza@upnm.edu.my3446
Encik Hazlal Ehsan Bin Harun
Pembantu Tadbir (Kewangan) Kanan (W22)
Jabatan Bendahari
hazlal@upnm.edu.my7622259
Puan Idawati Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Jabatan Bendahari
idawati@upnm.edu.my3464
Puan Intan Shafinaz Binti Anwar @ Anuar
Akauntan (WA41)
Jabatan Bendahari
intan@upnm.edu.my3013
Puan Izzati Hanum Binti Abd Hamid
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Jabatan Bendahari
izzati@upnm.edu.my3448
Encik Khairil Azwan Bin Abdullah
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Jabatan Bendahari
azwan@upnm.edu.my762 1065
Encik Khairul Nadzri Bin Jamil
Penolong Bendahari (W41)
Jabatan Bendahari
khairulnadzri@upnm.edu.my762 1096
Puan Majidah @ Zakiah Binti Aziz
Penolong Akauntan (W29)
Jabatan Bendahari
majidah@upnm.edu.my4655
Puan Masdiana Binti Ariffin
Penolong Akauntan (W29)
Jabatan Bendahari
masdiana@upnm.edu.my4652
Puan Mazlina Binti Muhd Zaid
Ketua Penolong Bendahari (W48)
Jabatan Bendahari
mazlina@upnm.edu.my3445
Encik Mohamad Noorazali Bin Ishak
Penolong Akauntan (W29)
Jabatan Bendahari
noorazali@upnm.edu.my4912
Encik Mohammad Amirul Yusuf bin Abd Nasir
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Jabatan Bendahari
amirulyusuf@upnm.edu.my7622199
Encik Mohd Fazarul Azrin bin Mohd Ramly
Penolong Akauntan (W29)
Jabatan Bendahari
mohdfazarul@upnm.edu.my4579
Encik Mohd Hairay Bin Md Yusof
Bendahari (W54)
Jabatan Bendahari
hairay@upnm.edu.my3443
Encik Mohd Hisham Bin Mohd Ayat
Penolong Bendahari Kanan (W44)
Jabatan Bendahari
hisham@upnm.edu.my3014
Encik Mohd Jumaidi Bin Seli @ Rosly
Penolong Akauntan (W29)
Jabatan Bendahari
jumaidi@upnm.edu.my3432
Encik Muhammad Syazwan bin Mohd Fauzi
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Jabatan Bendahari
syazwan@upnm.edu.my3448
Puan Nazira Binti Kadir
Setiausaha Pejabat (N29)
Jabatan Bendahari
nazira@upnm.edu.my3447
Puan Noor Hazarina Binti Farizan
Penolong Akauntan (W29)
Jabatan Bendahari
hazarina@upnm.edu.my4911
Puan Norakhmarini binti Mat Yaman
Penolong Akauntan (W29)
Jabatan Bendahari
norakhmarini@upnm.edu.my762 1097
Puan Norazhaliza Binti Hamim
Penolong Akauntan (W29)
Jabatan Bendahari
norazhaliza@upnm.edu.my4654
Puan Noryusiza Binti Yusuf
Penolong Akauntan (W29)
Jabatan Bendahari
noryusiza@upnm.edu.my4912
Cik Nur Akma binti Mohd Ghani
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Jabatan Bendahari
nurakma@upnm.edu.my3574
Puan Nur Haliena Binti Ramlan
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Jabatan Bendahari
haliena@upnm.edu.my4655
Cik Nuramalina binti Sulaiman
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Jabatan Bendahari
n.amalina@upnm.edu.my4579
Puan Nurazlin binti Ismail
Penolong Akauntan (W29)
Jabatan Bendahari
nurazlinismail@upnm.edu.my3534
Cik Nurhayati binti Md Hashim
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Bendahari
nurhayati@upnm.edu.my4599
Cik Nurulakma binti Ramli
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Bendahari
akma@upnm.edu.my3448
Puan Rosilawati Binti Yaacob
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Jabatan Bendahari
rosilawati@upnm.edu.my3432
Puan Rozah binti Yasok
Penolong Bendahari Kanan (W44)
Jabatan Bendahari
rozah@upnm.edu.my3430
Puan Siti Mariam binti Abu Hassan
Pembantu Tadbir (Kewangan) Kanan (W22)
Jabatan Bendahari
sitimariam@upnm.edu.my7621097
Puan Siti Nor A'tikah binti Mohammad Suhaimi
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Jabatan Bendahari
atikah@upnm.edu.my3448
Cik Syazana binti Halim
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Bendahari
syazana@upnm.edu.my7622223
Encik Yunus bin Ismail
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Jabatan Bendahari
yunusismail@upnm.edu.my3412
Puan Yusniadira binti Yunan
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Jabatan Bendahari
yusniadira@upnm.edu.my3432
Cik Zaini Binti Abdul Halim
Penolong Bendahari (W41)
Jabatan Bendahari
zainiabdhalim@upnm.edu.my3425
Puan Zarith Adreen Binti Zainal Abidin
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Jabatan Bendahari
zarith@upnm.edu.my4655
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.