Profil
Nama
Encik Abdul Kahar bin Hj. Abu Bakar
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
abdulkahar@upnm.edu.my7622000
Encik Ahmad Abdul Wafi Bin Abd Karim
Pustakawan Kanan (S44)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
wafi@upnm.edu.my762 2516
Encik Ahmad Izzuddin bin Zulkifli
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
Encik Ahmad Syarifuddin bin Ruspin
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
syarifuddin@upnm.edu.my7622000
Puan Aiza Binti Hamdan
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
aiza@upnm.edu.my7622011
Encik Ali Anuar Bin Yaakop
Penolong Pustakawan (S29)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
alianuar@upnm.edu.my7622012
Encik Azraai Bin Abidin
Pustakawan (S41)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
azraai@upnm.edu.my7622519
Encik Azri Bin Abdul Mulup
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
azri.am@upnm.edu.my7622014
Puan Hafizah Binti Nordin
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
hafizah@upnm.edu.my7622000
Puan Haslina Binti Hamzah
Setiausaha Pejabat (N29)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
haslina@upnm.edu.my7625002
Encik Johari Bin Kassim
Pembantu Pustakawan S22 (KUP)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
johari@upnm.edu.my7622000
Encik Khairul Anuar Bin Zainudin
Pustakawan Kanan (S44)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
k.anuar@upnm.edu.my762 2515
Encik Khairul Nizam Bin Abu Hashim
Pembantu Operasi (N11)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
nizam@upnm.edu.my762 2002
Encik Md Helmey Bin Md Azemi
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
helmey@upnm.edu.my7622012
Encik Mohamad Sani Bin Sanusi
Pustakawan (S41)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
sani@upnm.edu.my7622012
Encik Mohammed Dzulkarnain Bin Abdul Karim
Ketua Pustakawan (S52)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
dzulkarnain@upnm.edu.my7625001
Encik Mohd Faiz bin Zainol
Pembantu Pemuliharaan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
faizzainol@upnm.edu.my7622008
Encik Mohd Faizin Bin Ibrahim
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
faizin@upnm.edu.my7622012
Encik Mohd Hasri bin Daud
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
hasri@upnm.edu.my7622010
Encik Mohd Najib Bin Abdullah
Pustakawan (S41)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
mohdnajib@upnm.edu.my
Encik Mohd Saufi Bin Mohd Yusof
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
saufi@upnm.edu.my762 2002
Encik Mohd Zukifli bin Abd Wahab
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
mohdzukifli@upnm.edu.my7621064
Encik Mohd Zuraidi Bin Mohd Zainol
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
mzuraidi@upnm.edu.my7622514
Encik Muhammad Abdul Hakim bin Ibrahim
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
ahakim@upnm.edu.my7622012
Cik Noor Faezah Binti Shaari
Pustakawan (S41)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
noorfaezah@upnm.edu.my762 2252
Puan Noraziera binti Zainal Abidin
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
noraziera@upnm.edu.my7622000
Puan Norfarhana Dewi binti Md. Akim
Penolong Pustakawan (S29)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
dewi@upnm.edu.my7622012
Puan Norhasniza Binti Zakaria
Penolong Pustakawan (S29)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
norhasniza@upnm.edu.my7622008
Puan Rafizah Binti Bakhtiar
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
rafizah@upnm.edu.my7622000
Puan Rosnainatul Hainim binti Md Nayan
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
Encik Shahrim Bin Daud
Penolong Pustakawan (S29)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
shahrim@upnm.edu.my7622011
Encik Tun Ahmad Faizal Bin Tun Amin
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
t.ahmadfaizal@upnm.edu.my762 2012
Encik Zubir Bin Ahmad
Pembantu Pustakawan (S19)
Perpustakaan Jeneral Tun Ibrahim
zubir@upnm.edu.my7622000
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.