Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
Profil
Nama
Puan Ayuni Akmal binti Ramlee
Penolong Pendaftar (N41)
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
ayuniakmal@upnm.edu.my7622126
Prof. Madya Dr. Azizi bin Miskon
Pengarah
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
azizimiskon@upnm.edu.my3087
Puan Hasmeda Erna binti Che Hamid
Pegawai Penyelidik (Q41)
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
hasmeda@upnm.edu.my7622170
Encik Mohd Edy Rahime Bin Khalib
Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19)
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
edyrahime@upnm.edu.my3564
Encik Mohd Hakimi Bin Ahmad Zainudin
Pegawai Penyelidik (Q44)
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
hakimi@upnm.edu.my3099
Encik Mohd Sharil Bin Salleh
Pegawai Penyelidik (Q44)
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
sharil@upnm.edu.my7621055
Encik Mohd Zaidie Bin Ismail
Pembantu Operasi (N11)
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
zaidie@upnm.edu.my3564
Encik Muhamad Azani Bin Yahya
Timbalan Pengarah, Unit Pemindahan Teknologi dan Pengkomersilan
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
azani@upnm.edu.my4419
Puan Nur Azwani Binti Muhamad Arif
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
azwani@upnm.edu.my3065
Puan Nur Qhairun Nisa' binti M R Razaham
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
nurqhairunnisa@upnm.edu.my3564
Puan Nurul Fatehah binti Roslan
Pegawai Penyelidik (Q41)
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
fatehah@upnm.edu.my4562
Encik Shahrulnaim Bin Mat Ramli
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
naim@upnm.edu.my4620
Puan Sharin Haslin Binti Shamsuddin
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
sharin@upnm.edu.my4530
Dr. Syahaneim Binti Marzukhi
Timbalan Pengarah
Pusat Pengurusan Penyelidikan dan Inovasi
syahaneim@upnm.edu.my7622652
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.