Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
Profil
Nama
Encik Ahmad Faizal bin Sayuti
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F44)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
a.faizal@upnm.edu.my762 2114
Encik Ahmad Wajdi Bin Ab Patah
Juruteknik Komputer (FT19)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
wajdi@upnm.edu.my7621012
Encik Aizaad Azeddine Bin Maula Samsuri
Juruteknik Komputer (FT19)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
aizaad@upnm.edu.my7621012
Encik Arfizi Bin Ariffin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA32)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
arfizi@upnm.edu.my7621009
Puan Farahzeeda Binti Zakaria
Ketua Pegawai Teknologi Maklumat (F48)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
farahzeeda@upnm.edu.my7622507
Encik Hilmi Hisham Bin Shahar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
hilmihisham@upnm.edu.my7621009
Encik Iksan Bin Tamrin
Pegawai Teknologi Maklumat (F41)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
iksan@upnm.edu.my762 2115
Encik Ismail bin Mohd Anuar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
ismail.m@upnm.edu.my7621010
Cik Izura Binti Saad
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
izura@upnm.edu.my7621020
Encik Kamarudzaman Bin Kusan
Pegawai Khidmat Pelanggan (N19)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
kamarudzaman@upnm.edu.my7621003
Encik Mohamad Syawal Nizam Bin Abdul Rahman
Juruteknik Komputer (FT19)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
syawal@upnm.edu.my 7621016
Encik Mohd Azmi Bin Mustafa@Sulaiman
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F44)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
azmi@upnm.edu.my7622508
Encik Mohd Edzhan Faiz Bin Othman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
edzhan@upnm.edu.my762 2111
Encik Mohd Fairus Bin Md Yusoff
Pembantu Operasi (N11)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
mohdfairus@upnm.edu.my762 2648
Encik Mohd Faizal bin Mustafa
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F44)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
mohdfaizal@upnm.edu.my762 2509
Encik Mohd Kamal Hafizin bin Abdul Rahman
Juruteknik Komputer (FT19)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
kamal@upnm.edu.my7621012
Dr. Mohd Rizal Bin Mohd Isa
Pengarah
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
rizal@upnm.edu.my7622525
Encik Mohd Shariff Bin Che Daud
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
shariff@upnm.edu.my7621009
Encik Muhamad Akmal bin Abu Bakar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
akmal@upnm.edu.my 7622111
Puan Noor Diyana Binti Aris
Setiausaha Pejabat (N29)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
noordiyana@upnm.edu.my762 1026
Puan Noor Effa Nina binti Muhamad
Pegawai Teknologi Maklumat (F41)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
nooreffa@upnm.edu.my7621030
Puan Noor Suhaiza binti Chulan
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
noorsuhaiza@upnm.edu.my7621013
Ts. Norfirdaus bin Harun
Pegawai Teknologi Maklumat (F41)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
norfirdaus@upnm.edu.my7622520
Puan Normazlina binti Deraman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
normazlina@upnm.edu.my7621077
Puan Norsyuhada Binti Ab. Shukor
Penolong Pendaftar (N41)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
norsyuhada@upnm.edu.my7622512
Puan Nur Hamidah Binti Rahim
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
nur@upnm.edu.my7622112
Puan Nurhidayah Binti Jainal
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
nurhidayah@upnm.edu.my7621006
Puan Roziatul Hasmat binti Mat Yamin
Pegawai Teknologi Maklumat (F41)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
roziatul@upnm.edu.my7622165
Puan Ruhaidah Binti Abu Nor
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F44)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
ruhaidah@upnm.edu.my7622511
Puan Saidatul Nur Firdaus binti Hasbullah
Pegawai Teknologi Maklumat (F41)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
saidatul@upnm.edu.my762 2521
Puan Sari Nashikim binti Radin Iskandar
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (F44)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
sari-nashikim@upnm.edu.my762 2510
Encik Shamsuri Bin Ibrahim
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
shamsuri@upnm.edu.my762 1012
Puan Syaidatul Munirah binti Zulkifli
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
syaidatul@upnm.edu.my7621057
Puan Wan Norasparizan binti Wan Nordin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA32) (KUP)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
norasparizan@upnm.edu.my7621013
Puan Zafienas binti Che Ani
Pegawai Teknologi Maklumat (F41)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
zafienas@upnm.edu.my7621092
Puan Zaila Binti Kamisan
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
zaila@upnm.edu.my762 1077
Encik Zamrie Bin Mohd Noor
Juruteknik Komputer (FT19)
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
zamrie@upnm.edu.my7621012
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.