Pusat Kesihatan UPNM
Profil
Nama
Dr. Abdullah Firdaus Al-Fadhli bin Kamaruddin
Pegawai Perubatan (UD48)
Pusat Kesihatan UPNM
firdausalfadhli@upnm.edu.my4660
Puan Erazni binti Omar
Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran (U32) (KUP)
Pusat Kesihatan UPNM
erazni@upnm.edu.my3596
Dr. Firdaus bin Baharuddin
Pegawai Perubatan (UD48)
Pusat Kesihatan UPNM
firdaus.b@upnm.edu.my4660
Puan Izlianti Binti Mohd Ghazali
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Kesihatan UPNM
izlianti@upnm.edu.my4483
Encik Jidie @ Haziddie Abidin
Jururawat (U29)
Pusat Kesihatan UPNM
jidie@upnm.edu.my4483
Encik Khairil Johari Bin Mohd Aliwi
Jururawat (U29) / (Felo Asrama)
Pusat Kesihatan UPNM
khairil@upnm.edu.my4483
Puan Khalaaivaaney A/P Eramakrishnan
Jurupulih Perubatan (U29)
Pusat Kesihatan UPNM
khalaaivaaney@upnm.edu.my4483
Encik Mohamad Huzaidi bin Rabbi
Pegawai Farmasi (UF41)
Pusat Kesihatan UPNM
huzaidi@upnm.edu.my4483
Encik Mohammad Faiz Bin Mohamat Sarif
Jururawat (U29)
Pusat Kesihatan UPNM
mfaiz@upnm.edu.my4483
Encik Mohd Fadil Bin Maharudin
Pembantu Operasi (N11)
Pusat Kesihatan UPNM
mohdfadil@upnm.edu.my4483
Encik Mohd Taib Bin Azhar
Juruteknologi Makmal Perubatan (U29)
Pusat Kesihatan UPNM
mohdtaib@upnm.edu.my3410
Encik Muhamad Hafizul bin Zubir
Penolong Pegawai Perubatan (U29)
Pusat Kesihatan UPNM
hafizul@upnm.edu.my4483
Encik Muhammad Iqmal Hafidz bin Md Shukor
Pembantu Kesihatan Awam (U19)
Pusat Kesihatan UPNM
iqmalhafidz@upnm.edu.my3411
Encik Muhammad Noor Ali Bin Ibrahim
Pembantu Perawatan Kesihatan (U11)
Pusat Kesihatan UPNM
noorali@upnm.edu.my4483
Dr. Noor Marzlin binti Marzukhi
Ketua
Pusat Kesihatan UPNM
noormazlin@upnm.edu.my3525
Encik Nor Azlan Bin Aziz
Jururawat (U29)
Pusat Kesihatan UPNM
norazlan@upnm.edu.my4483
Cik Norfarahin binti Shaarifin
Jururawat (U29)
Pusat Kesihatan UPNM
norfarahin@upnm.edu.my4483
Cik Nur Afiqah binti Mafilruddin
Juru X-Ray (U29)
Pusat Kesihatan UPNM
nurafiqah@upnm.edu.my3566
Puan Nurul Huda Binti Aksho @ Akso
Penolong Pegawai Farmasi (U32) / (Felo Asrama)
Pusat Kesihatan UPNM
nurul@upnm.edu.my4482
Puan Nurul Wahida Binti Husni
Jururawat (U29)
Pusat Kesihatan UPNM
wahida@upnm.edu.my4483
Encik Shahrulanuar Bin Taha
Pemandu Kenderaan (H11)
Pusat Kesihatan UPNM
shahrulanuartaha@upnm.edu.my4545
Puan Siti Asmah Binti Shuriff
Penolong Pegawai Perubatan (U29)
Pusat Kesihatan UPNM
asmah@upnm.edu.my4483
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.