Bhg Kepimpinan, Korporat
Profil
Nama
Encik Ahmad Rifad Bin Abdul Rashid
Pegawai Penerangan (S44)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
rifad@upnm.edu.my4542
Cik Amirah Nadia binti Saringat
Setiausaha Pejabat (N29)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
amirahnadia@upnm.edu.my3029
Encik Eszreen Quyyum Bin Sies
Ahli Fotografi (B19)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
eszreen@upnm.edu.my3512
Encik Hairul Bin Ismail
Ahli Fotografi (B19)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
hairul@upnm.edu.my3512
Puan Hawani Binti Muslim
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
wani@upnm.edu.my3513
Puan Huzaimah Bt Hj Saidi
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
huzaimah@upnm.edu.my7621060
Puan Juriah Bt Md Din
Penolong Pegawai Tadbir Kanan (N32)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
juriah@upnm.edu.my4450
Lt. Kol. Prof. Madya Khairul Hasni bin Kamarudin
Tim. Peng.Kepimpinan & Pembangunan Profesional
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
khairul.hasni@upnm.edu.my3093
Encik Nasaruddin Bin Isahak
Pembantu Operasi (N11)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
nasa@upnm.edu.my4450
Puan Shuhaimah Binti Saedon
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan (N22)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
shuhaimah@upnm.edu.my4629
Puan Siti Maisarah binti Mazlan
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
sitimaisarah@upnm.edu.my7622643
Cik Siti Zairizahanem Binti Mohd Yatim
Pereka (B19)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
zairizahanem@upnm.edu.my3512
Yang Mulia Tengku Roslan Bin Tengku Abdul Kadir
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
roslan@upnm.edu.my4915
Cik Zuhailawati Binti Mohamed Yusof
Ketua Penolong Pendaftar (N48)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
zuhailawati@upnm.edu.my4405
Cik Zulhaslinda Binti Hamzah
Pembantu Penerangan (S19)
Bhg Kepimpinan, Korporat & Perhubungan Antarabangsa
linda@upnm.edu.my4543
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.