Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
Profil
Nama
Encik Abdul Mutalip Bin Hj Md Rejab
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
mutalip@upnm.edu.my7621091
Prof. Dr. Aidy bin Ali
Timbalan Pengarah II (Akademik)
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
aidyali@upnm.edu.my7622171
Puan Intan Farah Binti Zainudin
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
intanfarah@upnm.edu.my3549
Encik Muhammad Aizat bin Azhar
Penolong Pendaftar (N41)
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
aizat.azhar@upnm.edu.my7621001
Encik Muhammad Azwan Bin Kamaruddin
Pembantu Operasi (N11)
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
m.azwan@upnm.edu.my3090
Encik Nasrul Hadi Bin Mohamed
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
nasrulhadi@upnm.edu.my762 2185
Puan Norliza Binti Husin
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
norliza@upnm.edu.my7621070
Puan Nur Farahani binti Kamarul Zaman
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
farahani@upnm.edu.my4640
Puan Nurul Fizani binti Zaabah
Penolong Pendaftar (N41)
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
fizani@upnm.edu.my7622127
Mejar Safar bin Yaacob
Timbalan Pengarah I (Profesional)
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
safar@upnm.edu.my7622210
Kolonel (B) Sofian bin Kamaruddin
Pengarah
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
sofian@upnm.edu.my762 2591
Subri Bin Shafie
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Institut Pengajian Eksekutif UPNM (NIEEd)
subri@upnm.edu.my3549
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.