Fakulti Sains
Profil
Nama
Encik Abdull Razak Bin Muhammad
Penolong Pegawai Laut (A29)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
a.razak@upnm.edu.my3026
Cik Adenen Shuhada binti Abdul Aziz
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
adenen@upnm.edu.my3043
Encik Ahmad Zuhilmi bin Amir Shakib
Pegawai Laut (AL41)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
zuhilmi@upnm.edu.my7623552
Cik Ainul Husna binti Abdul Rahman
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
ainul@upnm.edu.my3559
Dr. Amalina Farhi binti Ahmad Fadzlah
Pensyarah Kanan (DS51)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
amalina.farhi@upnm.edu.my762 2322
Prof Madya Dr. Mohd Nazri bin Ismail
Profesor Madya (DS53)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
m.nazri@upnm.edu.my7622026
Lt. Kdr. Dr. Mohd Norsyarizad Bin Razali TLDM (B)
Timbalan Dekan Pentadbiran dan Hal Ehwal Pelajar
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
norsyarizad@upnm.edu.my7622031
Puan Hafizah Binti Ariff
Pegawai Penyelidik (Q44)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
hafizah.ariff@upnm.edu.my4589
Lt. Kol (B) Hamzan Bin Abdul. Jamil
Pensyarah Kanan (DS51)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
hamzan@upnm.edu.my7622030
Kdr Heman bin Buang TLDM (B)
Ketua Pegawai Operasi
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
heman@upnm.edu.my7622144
Prof. Dr. Hjh Fatimah Binti Dato Ahmad
Dekan
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
fatimah@upnm.edu.my2540/2564
Lt. Kdr. Ir. Hardy Azmir bin Anuar (Bersara)
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
hardy@upnm.edu.my7612179
Encik Kamaruzaman bin Maskat
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
kamaruzaman@upnm.edu.my762 2059
Prof Madya Kapt Syed Nasir Alsagoff Bin Syed Zakaria (B)
Profesor Madya (DS54)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
syednasir@upnm.edu.my7622068
Puan Khairani Binti Abdul Majid
Pensyarah Kanan (DS51)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
khairani@upnm.edu.my7622319
Lt. Noh bin Zainal Abidin TLDM (Cuti Belajar)
Pegawai Penyelidik (Q44)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
C.Belajar
Lt. Kol. Mahendra a/l K Sekaran Nair
Pensyarah Kanan (DS51)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
mahendra@upnm.edu.my7622050
Encik Md Hafize Bin Md Eusoff
Pembantu Makmal (C19)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
hafize@upnm.edu.my7622147
Encik Mohamad Abu Ubaidah Amir bin Abu Zarim (Cuti Belajar)
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
amir.a@upnm.edu.myC.Belajar
Dr. Mohammad Adib Bin Khairuddin
Ketua Jabatan Sains Komputer
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
adib@upnm.edu.my7622042
Prof. Madya Dr. Mohd Afizi bin Mohd Shukran
Profesor Madya (DS54)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
afizi@upnm.edu.my7622541
Kdr. (B) Mohd Arif Bin Ahmad TLDM
Ketua Jabatan Sains dan Teknologi Maritim
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
arif@upnm.edu.my7622062
Lt. Kdr. (B) Mohd Azzeri bin Md Naiem
Pensyarah Kanan (DS51)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
azzeri@upnm.edu.my762 2032
Dr. Mohd Fahmi bin Mohamad Amran
Pensyarah Kanan (DS51)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
fahmiamran@upnm.edu.my7622033
Lt. Kdr. (B) Mohd Najib bin Abdul Ghani Yolhamid (Cuti Belajar)
Pensyarah Kanan (DS52)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
najib@upnm.edu.my762 2035
Encik Mohd Nazir Bin Awang Mat
Pembantu Makmal (C19)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
nazir@upnm.edu.my3424
Encik Mohd Rasidi Bin Sarbini
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
rasidi@upnm.edu.my3463
Encik Mohd Shah Bin Mohd Zain
Pembantu Makmal (C19)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
shah@upnm.edu.my7622146
Kdr Mohd Shukri bin Mohd Yusop
Pensyarah Kanan (DS51)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
mohd.shukri@upnm.edu.my7622035
Encik Mohd Zairi Bin Jolkifli
Juruteknik Komputer (FT19)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
zairi@upnm.edu.my7622154
Encik Mohd Zairi Bin Kamarudin
Pembantu Makmal (C19)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
mohdzairi@upnm.edu.my7622001
Encik Mohd Zulhafeezi Bin Zainal
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (FA29)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
zulhafeezi@upnm.edu.my7622154
Kapten Muhamad Lazim bin Talib
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
lazim@upnm.edu.my
Encik Muhammad Amir Asyraf Bin Yaccob
Juruteknik Komputer (FT19)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
amir@upnm.edu.my7622154
Encik Muhammad Aqbal Bin Yusof
Pembantu Operasi (N11)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
aqbal@upnm.edu.my
Encik Muhammad Yusuf bin Abdul Hamid
Pembantu Laut (A19)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
myusuf@upnm.edu.my3026
Dr. Muslihah Binti Wook
Pensyarah Kanan (DS52)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
muslihah@upnm.edu.my762 2038
Prof. Madya Dr. Nanthini Sridewi a/p Appan
Profesor Madya (DS54)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
nanthini@upnm.edu.my762 2058
Ts. Dr. Noor Afiza binti Mat Razali
Pensyarah Kanan (DS51)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
noorafiza@upnm.edu.my7622043
Puan Noor Halifah Binti Rijaludin
Pegawai Sains (C44)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
halifah@upnm.edu.my762 1082
Puan Noor Hidayati Binti Shahbani
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
hidayati@upnm.edu.my7622544
Dr. Nor Asiakin Binti Hasbullah
Pensyarah Kanan (DS52)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
asiakin@upnm.edu.my762 2036
Puan Nor Azlina Binti Jaif
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
norazlina@upnm.edu.my7622227
Nor Farizan binti Mahmud
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
farizan@upnm.edu.my7622075
Dr. Nor Fatimah Bt Awang
Pensyarah Kanan (DS52)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
norfatimah@upnm.edu.my762 2052
Puan Nor Liyana Binti Abdullah
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
liyana@upnm.edu.my3577
Puan Norshaheeda Binti Mohd Noor
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
norshaheeda@upnm.edu.my7622028
Puan Norulzahrah Binti Mohd Zainudin
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
norulzahrah@upnm.edu.my762 2022
Puan Nur Afiqah binti Rosly
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
afiqah@upnm.edu.my3580
Cik Nur Hazimah binti Nordin
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
nurhazimah@upnm.edu.my
Puan Nurasyiqin binti Mohd Radzi
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
nurasyiqin@upnm.edu.my 7622042
Dr. Nurhafizah Moziyana Binti Mohd Yusop
Pensyarah Kanan (DS52)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
moziyana@upnm.edu.my7622051
Cik Nurul Aini binti Idris
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
nurulaini@upnm.edu.my7622318
Prof. Dr. Omar bin Zakaria
Profesor (VK7)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
omar@upnm.edu.my762 2545
Puan Roshamida binti Abd Jamil (Cuti Belajar)
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
roshamida@upnm.edu.myC.Belajar
Encik Sahrilnizan bin Che Othman
Penolong Pegawai Laut (A29)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
sahrilnizan@upnm.edu.my3026
Dr. Sharifah Aishah Binti Syed Ali
Ketua Jabatan Sains Pertahanan
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
aishah@upnm.edu.my3528
Puan Siti Hajar binti Zainal Rashid (Cuti Belajar)
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
sitihajar@upnm.edu.myC.Belajar
Dr. Siti Rohaidah binti Ahmad
Pensyarah Kanan (DS52)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
sitirohaidah@upnm.edu.my7622037
Puan Siti Sarah binti Mohd Isnan
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
sitisarah@upnm.edu.my7622256
Puan Suhaila binti Ismail
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
suhaila@upnm.edu.my
Puan Suliana binti Ismail
Setiausaha Pejabat (N29)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
suliana@upnm.edu.my762 2548
Ts. Suresh A/L Thanakodi
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
suresh@upnm.edu.my4508
Cik Suryani Binti Talib
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
suryani@upnm.edu.my7622074
Prof. Madya Dr. Suzaimah Bte Ramli
Timbalan Dekan (Akademik dan Penyelidikan)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
suzaimah@upnm.edu.my762 2021
Kdr. (B) Tang Jut Weng
Pensyarah Kanan (DS51)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
jut@upnm.edu.my7622057
Puan Yuhanim Hani Binti Yahaya
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
yuhanim@upnm.edu.my762 2048
Encik Zulhilmi bin Muhammad Nasir
Pensyarah (DS45)
Fakulti Sains & Teknologi Pertahanan
zulhilmi.m@upnm.edu.my7622045
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.