Pusat Pengajian Siswazah
Profil
Nama
Puan Fadillah Binti Harun
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Pengajian Siswazah
fadillah@upnm.edu.my3516
Encik Hendra Shahrizal Bin Mustafa
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Pusat Pengajian Siswazah
hendra@upnm.edu.my3517
Prof. Dr. Megat Mohamad Hamdan Bin Megat Ahmad
Dekan
Pusat Pengajian Siswazah
megat@upnm.edu.my4407
Prof. Dr. Megat Mohamad Hamdan bin Megat Ahmad
Profesor (CFS)
Pusat Pengajian Siswazah
Encik Mohamad Faiznor Bin Hasan
Pembantu Operasi (N11)
Pusat Pengajian Siswazah
m.faiznor@upnm.edu.my3516
Encik Mohammad Zawir bin Zulkifli
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Pengajian Siswazah
mzawir@upnm.edu.my3517
Puan Nadiah binti Ibrahim
Setiausaha Pejabat (N29)
Pusat Pengajian Siswazah
nadiah.ibrahim@upnm.edu.my3003
Encik Noor Azman bin Dollah
Pegawai Penyelidik (Q44)
Pusat Pengajian Siswazah
noorazman@upnm.edu.my762 1090
Puan Rini Shazrina Bt Zulkifly
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Pusat Pengajian Siswazah
rini@upnm.edu.my4541
Prof. Dr. Risby bin Mohd Sohaimi
Timbalan Dekan
Pusat Pengajian Siswazah
risby@upnm.edu.my4529
Cik Siti Munirah Binti Mohamad
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pusat Pengajian Siswazah
munirah@upnm.edu.my3516
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.