Akademi Kecergasan Pertahanan
Profil
Nama
Encik Ahmad Fitry Bin Mohamed
Pegawai Belia dan Sukan (S41)
Akademi Kecergasan Pertahanan
fitry@upnm.edu.my7622631
Encik Ahmad Mustakim Bin Muhamad
Penolong Pegawai Belia & Sukan (S29)
Akademi Kecergasan Pertahanan
mustakim@upnm.edu.my7622632
Encik Ahmad Zulhaimy bin Mohd Salleh
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
a.zulhaimy@upnm.edu.my7622122
Encik Aizuddin Amri bin Zainuddin
Pensyarah Muda (DA41)
Akademi Kecergasan Pertahanan
aizuddin@upnm.edu.my7622013
Puan Aliza Binti Yahoo
Pembantu Belia dan Sukan (S19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
aliza@upnm.edu.my3477
Dr. Faizal bin Abdul Manaf
Timbalan Pengarah
Akademi Kecergasan Pertahanan
faizalmanaf@upnm.edu.my3599
Encik Hairul Nizar Bin Nur Halim
Pembantu Belia dan Sukan (S19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
hairulnizar@upnm.edu.my7622632
Dr. Jorrye bin Jakiwa
Pensyarah Kanan (DS51)
Akademi Kecergasan Pertahanan
jorrye@upnm.edu.my7622013
Encik Mohammad Hakim bin Ahmad Sidi
Penolong Pendaftar (N41)
Akademi Kecergasan Pertahanan
hakim.sidi@upnm.edu.my7622539
Prof. Dr. Mohar bin Kassim
Pengarah
Akademi Kecergasan Pertahanan
mohar@upnm.edu.my762 5003
Encik Mohd Aniq Hilman Bin Abdul Mutallip
Penolong Pegawai Belia & Sukan (S29)
Akademi Kecergasan Pertahanan
hilman@upnm.edu.my3477
Encik Mohd Hilmi Bin Jalil
Pembantu Belia dan Sukan (S19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
m.hilmi@upnm.edu.my3477
Encik Mohd Razlan Shah Bin Mohamad Rabii
Pegawai Belia dan Sukan (S44)
Akademi Kecergasan Pertahanan
razlan@upnm.edu.my4651
Encik Mohd Roslan Bin Ibrahim
Penolong Pegawai Belia & Sukan (S29)
Akademi Kecergasan Pertahanan
m.roslan@upnm.edu.my3477
Encik Mohd Syrinaz bin Azli
Pensyarah (DS45)
Akademi Kecergasan Pertahanan
mohdsyrinaz@upnm.edu.my
Encik Mohd Zuraidi Bin Mohd Zainol
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Akademi Kecergasan Pertahanan
mzuraidi@upnm.edu.my7621099
Encik Muhamad Firdaus bin Mazalan
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
mdfirdaus@upnm.edu.my762 2122
Encik Muhamad Tajudin bin Mt Isa
Pembantu Belia dan Sukan (S19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
tajudin@upnm.edu.my3477
Encik Muhammad Hassanul Adzhar bin Mohd Badrin
Jurulatih Sukan Menembak (S41) (CFS)
Akademi Kecergasan Pertahanan
h.adzhar@upnm.edu.my
Lt. Kol. Mustapha bin Omar (Bersara)
Jurulatih Sukan Lasak (S44) (CFS)
Akademi Kecergasan Pertahanan
mustaphaomar@upnm.edu.my
Cik Noor Zaidatul Zila Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Akademi Kecergasan Pertahanan
zila@upnm.edu.my7622122
Dr. Norhafizah binti Hamzah
Pensyarah Kanan (DS51)
Akademi Kecergasan Pertahanan
norhafizah@upnm.edu.my 3599
Dr. Nursyuhada binti Mohd Sukri
Pensyarah Kanan (DS51)
Akademi Kecergasan Pertahanan
nursyuhada@upnm.edu.my4410
Dr. Shahrulfadly bin Rustam
Pensyarah Kanan (DS51)
Akademi Kecergasan Pertahanan
Dr. Shahrulfadly bin Rustam
Pensyarah Muda (DA41)
Akademi Kecergasan Pertahanan
shahrulfadly@upnm.edu.my
Puan Siti Azilah binti Atan
Pensyarah (DS45)
Akademi Kecergasan Pertahanan
sitiazilah@upnm.edu.my 7622009
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.