Bahagian Pengurusan Akademik
Profil
Nama
Encik Abdul Hafiz Bin Arshad
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Bahagian Pengurusan Akademik
hafiz@upnm.edu.my3453
Encik Aizat Bin Mokti
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Bahagian Pengurusan Akademik
aizatm@upnm.edu.my4602
Encik Anuar Bin Hasbullah
Pembantu Operasi (N11)
Bahagian Pengurusan Akademik
anuar@upnm.edu.my7621069
Puan Elis Shafura Binti Adnan @ Yaakob
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan (N22)
Bahagian Pengurusan Akademik
elis@upnm.edu.my3454
Puan Ermey Mas Linda binti Othman
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Bahagian Pengurusan Akademik
ermey@upnm.edu.my3066
Puan Fazielah Binti Mohamad
Timbalan Pendaftar (N52)
Bahagian Pengurusan Akademik
fazielah@upnm.edu.my4453
Encik Mohd Affandi Bin Jamaludin
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Bahagian Pengurusan Akademik
affandi@upnm.edu.my3453
Encik Mohd Rossidi bin Ramle
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Bahagian Pengurusan Akademik
mohdrossidi@upnm.edu.my3584
Encik Mohd Shaiful Bin Othman
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Bahagian Pengurusan Akademik
shaiful@upnm.edu.my4575
Encik Muhamad Fazelan bin Mat Zalin
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Bahagian Pengurusan Akademik
fazelan@upnm.edu.my3437
Encik Muhammad Khaidzir Bin Lokman
Penolong Pendaftar Kanan (N44)
Bahagian Pengurusan Akademik
khaidzir@upnm.edu.my3407
Puan Noor Afitah binti Abdul Kadir
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Bahagian Pengurusan Akademik
noorafitah@upnm.edu.my4601
Puan Nor Azian binti Zakaria
Penolong Pendaftar (N41)
Bahagian Pengurusan Akademik
norazian@upnm.edu.my3473
Puan Nur Asilah binti Mohamad
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Bahagian Pengurusan Akademik
nurasilah@upnm.edu.my4603
Puan Nurul Hafiza binti Ghazali
Penolong Pendaftar (N41)
Bahagian Pengurusan Akademik
nurulhafiza@upnm.edu.my3071
Puan Roziana Binti Ajid
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Bahagian Pengurusan Akademik
roziana@upnm.edu.my3553
2016 © Hak Cipta Terpelihara. Universiti Pertahanan Nasional Malaysia
Sebarang maklumbalas/pertanyaan berkaitan, sila hubungi Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Pendaftar.